Archiwum - Home  

 

 

Szukaj 

Eksperci 

Michael Bucka

General Manager

 

 

Etykiety samoprzylepne

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował, w ramach Akademii Wiedzy, konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Konferencja odbyła się 9 listopada 2011 roku w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz w Warszawie. Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.

Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania.

3. konferencja „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, zorganizowana przez Polski Drukarz, wydawcę magazynu „Świat DRUKU” i organizatora szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy we współpracy z targami Warsaw Pack, odbyła się 3 marca 2020 roku. podczas targów, w sali konferencyjnej nr 4 w hali E Międzynarodowego Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Konferencja stanowiła forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami. Patronat nad konferencją objęły: Polska Izba Artykułów Promocyjnych oraz Polska Izba Opakowań, natomiast patronat medialny sprawowały: International Futured Standards (IFS), OOH Magazine, portal foodfakty.pl oraz "Świat DRUKU".

V Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

W dniu 23 listopada 2011 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 zorganizowaliśmy V Konferencje z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Konferencja była przeznaczona dla fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.
Hasło przewodnie:
Jak zarządzać barwą, aby drukować najlepiej – nowe tendencje w zakresie Color Managementu

Akademia Zarządzania Barwą

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz z partnerami zorganizował XII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”. Odbyła się ona 22 listopada 2018 r. w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” w Warszawie, przy ul. Przekornej 33.

Hasło konferencji: „Color Management – od wiedzy do praktyki".

Poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbyło się 11 grudnia 2018 r., w godzinach 9:00-17:00.
Celem szkolenia było zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Tektura falista - najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizowała konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań, a jej producentami i odbiorcami ich usług.

IV Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

W dniu 20 października 2010 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 zorganizowaliśmy IV Konferencje z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Konferencja była przeznaczona dla fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.
Hasło przewodnie: Wierne odwzorowanie barw w druku gwarantuje satysfakcję Twoich klientów 

Innowacyjne Opakowania - konferencja

Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizowały konferencję Innowacyjne Opakowania, pomyślaną jako forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.
Konferencja odbyła się 13 września 2011 roku. w godzinach 10–16 w Poznaniu, w sali konferencyjnej na II piętrze pawilonu 14B Międzynarodowych Targów Poznańskich .

Etykiety samoprzylepne 2018

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: API Folie Polska, Avery Dennison Polska, Digiprint, Enprom Packaging, Esko, Eurostick, EyeC Polska, FLEXcon Europe, Fujifilm, GRAW, Heidelberg Polska, KBA CEE, Kodak Polska, Konica Minolta, Lombardi, Mark Andy Poland, Reprograf, SCORPIO, Wink Stanzwerkzeuge, Wolff Trading, zapraszają na XIII konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 18–19 października 2018 r. w Hotelu Mrągowo Resort & SPA (ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo). Partnerami konferencji są firmy: DLM, IST METZ, Jurmet, Print Systems i Star Technology, a patronem branżowym jest Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

Etykiety Samoprzylepne - najnowsze technologie

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował, w ramach Akademii Wiedzy, konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Odbyła się ona 29 września 2010 roku. w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz w Warszawie. Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.

Akademia Zarządzania Barwą 2019

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz z partnerami: Alstor (EIZO), COBRPP, Color Management Consulting, Digiprint PL (GMG), eM, Epson oraz X-Rite zorganizowali na XIII konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Konferencja odbyła się 27 listopada 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym "Mrówka", w Warszawie. Konferencja przeznaczona byłą dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.

Warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl oraz partnerami – firmami: Alstor (Eizo), eM, EFI i Epson, organizują w ramach Akademii Wiedzy podczas Festiwaludruku.pl, w dniach 13-14 września br., w godz. 11-15, w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, kolejną, czwartą już edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane procesy zarządzania barwą w praktyce, m.in. kalibracja monitora, praca ze spektrofotometrem, użytkowanie nowoczesnych oprogramowań dedykowanych CM, tworzenie proofa cyfrowego. Uczestnicy warsztatów będą mogli spotkać się z ekspertami w dziedzinie Color Managementu i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz pogłębić wiedzę w zakresie standaryzacji, kontroli powtarzalności odbitek drukarskich, dostępności nowych rozwiązań.

Konferencja Jubileuszowa - Poligrafia wczoraj, dziś i jutro

Zarząd i pracownicy firmy Polski Drukarz sp. z o.o. mają zaszczyt poinformować o oficjalnych obchodach Jubileuszu 25-lecia Wydawnictwa i miesięcznika „Świat DRUKU”oraz Konferencji Jubileuszowej pt.: „Poligrafia wczoraj, dziś i jutro”, które odbędą się 5 września 2018 r. w godzinach 9 – 20, w Teatrze im. Stefana Jaracza, ul. Jaracza 27 w Łodzi.

Druk cyfrowy sposobem na realizację efektywnych działań marketingowych

Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy zorganizował konferencję „Druk cyfrowy sposobem na realizację efektywnych działań marketingowych”. Konferencja odbyła się 21 września 2010 roku. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz. Składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców maszyn, urządzeń i materiałów do druku cyfrowego oraz obróbki po druku, kierowanych do przedstawicieli drukarń, agencji reklamowych oraz firm przygotowujących i zlecających działania marketingowe.

Tektura falista 2017

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizowała szóstą konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”. Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań, a jej producentami i przetwórcami. Konferencja odbyła się w dniach 25-26.05.2017 w Ośrodku Rekreacyjno-Konferencyjnym "MOLO" w Smardzewicach. Podczas imprezy zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania z zakresu produkcji tektury falistej i opakowań. Patronat nad konferencją objął Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

Tektura Falista 2018

Miło nam poinformować, że odbyła się siódma już edycja konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, zorganizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkaliśmy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

"Obecne czasy są ekscytujące dla sektora opakowań z tektury falistej, który rozwija się najszybciej w całym segmencie drukarskim. Nowe technologie umożliwiają szybsze i lepiej kontrolowane procesy przepływu pracy. Wysokiej jakości, personalizowany druk na żądanie zapewnia producentom i przetwórcom tektury falistej możliwość generowania przychodów i zmiany postrzeganej wartości ich produktów i usług" - twierdzi jedna z prelegentek.

Etykiety Samoprzylepne 2019

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: API Folie Polska, Avery Dennison Polska, Digiprint - HP, Digiprint PL - Esko, EyeC Polska, Fujifilm, Konica Minolta Business Solutions Polska, Koenig & Bauer (CEE), Mark Andy Poland, Miraclon, Omigraf, Printegy MIS, Reprograf-Grafikus, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical, System P, tesa Polska, Xeikon, zorganizowali XIV konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbyła się w dniach 24–25 października 2019 r. w Hotelu Czarny Potok Resort Spa & Conference (ul. Czarny Potok 65 w Krynicy Zdroju). Partnerami konferencji były firmy FLEXcon, Grafotronic, Graw, Infosolutions, Rotometrics, Scandstick, USprint, Warsaw Pack a patronat nad konferencją objęli: Polska Izba Fleksografów oraz Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

Akademia Zarządzania Barwą

„Świat DRUKU”, zorganizował VII Konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą pt.: „Color Management – od wiedzy do praktyki”, która odbyła się 30 października 2013 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1. Konferencja była przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress, drukarń.
Partnerami Konferencji były firmy: Agfa Graphics, Alstor, Digiprint, Epson, Frogimus, X-Rite. Patronat sprawuje Polska Izba Druku. Patronat medialny objęły: Drukarnie.com.pl, Opakowania.com.pl, Signs.pl, „Świat DRUKU”.

Effective Packaging

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, zorganizował 27 listopada 2013 r. w godzinach 9:00-17:00, w Centrum Konferencyjnym Mercedes-Benz w Warszawie, szkolenie pt. „EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”, przeznaczone dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Innowacyjne opakowania

Miło nam poinformować, że Polski Drukarz Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, zorganizował II konferencję „Innowacyjne opakowania”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.

Konferencja odbyła się 10 października 2012 roku w Poznaniu i składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań.

 

 

14 Paź 2024

Tektura Falista 2024

15 Paź 2024

Tektura Falista 2024

15 Paź 2024

Innowacyjne Opakowania 2024

16 Paź 2024

Innowacyjne Opakowania 2024

 

W przygotowaniu