Archiwum - Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania  

 

 

Szukaj 

Eksperci 

Andrzej Ferber

Kierownik warszawskiego oddziału Collect Consulting, ekspert w zakresie pozyskiwania dotacji dla przedsiębiorstw ze środków UE oraz prawa pomocy publicznej i działalności firm na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych, wykładowca prawa pomocy publicznej dla słuchaczy studiów podyplomowych SGH, doradca komisji rządowych ds. pomocy publicznej.

 

 

Etykiety samoprzylepne

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował, w ramach Akademii Wiedzy, konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Konferencja odbyła się 9 listopada 2011 roku w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz w Warszawie. Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.

V Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

W dniu 23 listopada 2011 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 zorganizowaliśmy V Konferencje z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Konferencja była przeznaczona dla fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.
Hasło przewodnie:
Jak zarządzać barwą, aby drukować najlepiej – nowe tendencje w zakresie Color Managementu

Tektura falista - najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizowała konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań, a jej producentami i odbiorcami ich usług.

IV Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

W dniu 20 października 2010 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 zorganizowaliśmy IV Konferencje z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Konferencja była przeznaczona dla fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.
Hasło przewodnie: Wierne odwzorowanie barw w druku gwarantuje satysfakcję Twoich klientów 

Innowacyjne Opakowania - konferencja

Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizowały konferencję Innowacyjne Opakowania, pomyślaną jako forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.
Konferencja odbyła się 13 września 2011 roku. w godzinach 10–16 w Poznaniu, w sali konferencyjnej na II piętrze pawilonu 14B Międzynarodowych Targów Poznańskich .

Etykiety Samoprzylepne - najnowsze technologie

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował, w ramach Akademii Wiedzy, konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Odbyła się ona 29 września 2010 roku. w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz w Warszawie. Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.

Druk cyfrowy sposobem na realizację efektywnych działań marketingowych

Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy zorganizował konferencję „Druk cyfrowy sposobem na realizację efektywnych działań marketingowych”. Konferencja odbyła się 21 września 2010 roku. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz. Składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców maszyn, urządzeń i materiałów do druku cyfrowego oraz obróbki po druku, kierowanych do przedstawicieli drukarń, agencji reklamowych oraz firm przygotowujących i zlecających działania marketingowe.

Akademia Zarządzania Barwą

„Świat DRUKU”, zorganizował VII Konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą pt.: „Color Management – od wiedzy do praktyki”, która odbyła się 30 października 2013 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1. Konferencja była przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress, drukarń.
Partnerami Konferencji były firmy: Agfa Graphics, Alstor, Digiprint, Epson, Frogimus, X-Rite. Patronat sprawuje Polska Izba Druku. Patronat medialny objęły: Drukarnie.com.pl, Opakowania.com.pl, Signs.pl, „Świat DRUKU”.

Effective Packaging

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, zorganizował 27 listopada 2013 r. w godzinach 9:00-17:00, w Centrum Konferencyjnym Mercedes-Benz w Warszawie, szkolenie pt. „EFFECTIVE PACKAGING 2013 – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”, przeznaczone dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Innowacyjne opakowania

Miło nam poinformować, że Polski Drukarz Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, zorganizował II konferencję „Innowacyjne opakowania”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.

Konferencja odbyła się 10 października 2012 roku w Poznaniu i składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań.

Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizował kolejną konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Poprzednie konferencje odbyły się w Poznaniu (2006 i 2007) oraz w Warszawie (2008, 2009, 2010, 2011) i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.
Konferencja odbyła się 12 września 2012 roku w Warszawie.

Poligrafia w marketingu

Świat DRUKU” organizuje jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 22 maja w Poznaniu, podczas targów Poligrafia i Euro-Reklama; jego partnerem są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Akademia Zarządzania Barwą

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy organizuje kolejną konferencję z cyklu „Akademia zarządzania barwą”.
Konferencja jest przeznaczona dla fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.
Konferencja odbędzie się 21 listopada br. w Warszawie. Podczas imprezy zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu color management.
Hasło przewodnie:
„Nowości w zakresie Color Managementu po drupie 2012”

Color Management w opakowaniach - warsztaty

Polski Drukarz sp. z o.o. zorganizowała we współpracy ze spółką Międzynarodowe Targi Poznańskie warsztaty „Color Management w opakowaniach”.
W dniach 14 i 15 września 2010 roku, podczas Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki Taropak, na stoisku firmy Polski Drukarz odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania barwą w odniesieniu do produkcji opakowań.

Etykiety samoprzylepne 2013

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizował kolejną konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Odbyła się ona 20 listopada 2013 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska przy ul. Gottlieba Daimlera 1 (Sala Warszawa I). Konferencja była przeznaczona przede wszystkim dla przedstawicieli drukarń produkujących etykiety samoprzylepne i ich klientów. Partnerzy: 3M Poland, Digiprint, FLEXcon Europe, Lesko Engineering, Scorpio, System P, UPM Raflatac Polska, Xeikon International BV.

Warsztaty „Color Management w praktyce – w druku cyfrowym”

Polski Drukarz, wydawca miesięczników „Świat DRUKU” i „Pro-KREACJA”, organizator cyklu konferencji Akademia Zarządzania Barwą, zaprasza na warsztaty „Color Management w praktyce – w druku cyfrowym”, organizowane we współpracy ze spółką Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Effective Packaging 2013

Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki.

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, zorganizował 24 kwietnia 2013 r. w Warszawie szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Tektura falista - najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizowała drugą konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań, a jej producentami i odbiorcami ich usług.
Konferencja odbyła się 12 czerwca 2013 roku w Łodzi w. Podczas imprezy zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania z zakresu produkcji tektury falistej i opakowań.

Poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje, w ramach Akademii Wiedzy, jednodniowe szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 grudnia 2017 r. w godzinach 9:00-17:00, w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Wald, ul.Połczyńska 52, w Warszawie.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Color Management w praktyce - warsztaty

Polski Drukarz, wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i organizator konferencji w ramach Akademii Wiedzy, w tym cyklu Akademia Zarządzania Barwą, zorganizował warsztaty „Color Management w praktyce”, organizowane we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.
W dniach 13 i 14 kwietnia 2010, w godzinach 11–15 na stoisku „Świata DRUKU” (nr 43, pawilon 5, sektor D) na targach Poligrafia odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania barwą.

 

 

 

W przygotowaniu