Szukaj 

Login 

 

 

Tektura Falista 2018

Miło nam poinformować, że odbyła się siódma już edycja konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, zorganizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkaliśmy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

"Obecne czasy są ekscytujące dla sektora opakowań z tektury falistej, który rozwija się najszybciej w całym segmencie drukarskim. Nowe technologie umożliwiają szybsze i lepiej kontrolowane procesy przepływu pracy. Wysokiej jakości, personalizowany druk na żądanie zapewnia producentom i przetwórcom tektury falistej możliwość generowania przychodów i zmiany postrzeganej wartości ich produktów i usług" - twierdzi jedna z prelegentek.

Do Państwa dyspozycji byli liczni eksperci związani z branżą tekturniczą i poligraficzną. Porozmawialiśmy m.in o produkcji tektury, technologiach jej zadruku, urządzeniach i rozwiązaniach do produkcji opakowań z tego materiału oraz o coraz popularniejszej automatyzacji procesów produkcyjnych.

Współorganizatorami konferencji były firmy EFI, Esko, KBA, SCORPIO, Siegwerk, X-Rite. Patronat merytoryczny nad konferencją objął Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

 

 

8 Wrz 2022

Tektura Falista 2022

9 Wrz 2022

Tektura Falista 2022

 

W przygotowaniu