Szukaj 

Login 

 

 

Tektura falista - najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizowała konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań, a jej producentami i odbiorcami ich usług.

Konferencja odbyła się 26 czerwca br. w Łodzi w. Podczas imprezy zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania z zakresu produkcji tektury falistej i opakowań. Konferencja składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii (podłoży, materiałów, urządzeń i maszyn) stosowanych przy tego typu produkcji, którzy przekaali wiele interesujących, aktualnych informacji.
Wystąpienia były adresowane przede wszystkim do producentów tektury falistej i opakowań oraz dla ich klientów m.in. z sektorów: FMCG i RTV-AGD, branży meblarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz szeroko pojętego przemysłu.
Dla specjalistów z branży opakowaniowej i poligraficznej była to doskonała okazja do spotkania się w jednym miejscu i czasie.

 

 

12 Lut 2020

RemaCongress 2020

13 Lut 2020

RemaCongress 2020

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu