Home /  Innowacyjne opakowania 2011 / Innowacyjne opakowania

  Archiwum - Innowacyjne opakowania 2011  

 

 

Szukaj 

Login 

 

 

Innowacyjne Opakowania - konferencja

Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizowały konferencję Innowacyjne Opakowania, pomyślaną jako forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.
Konferencja odbyła się 13 września 2011 roku. w godzinach 10–16 w Poznaniu, w sali konferencyjnej na II piętrze pawilonu 14B Międzynarodowych Targów Poznańskich .

Złożył się na nią cykl prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań. Prelegenci poszerzyli wiedzę pracowników drukarń produkujących opakowania oraz ich klientów, w zakresie innowacyjności, trendów i możliwości w dziedzinie opakowań. Dla specjalistów z branży opakowaniowej była to doskonała okazja do spotkania się w jednym miejscu i czasie. Współorganizatorami konferencji były firmy: Bobst Group Polska, Cobalt Spark, Flint Group Polska, Heidelberg Polska, KBA, Kodak Polska, Vinfoil z Holandii, Weilburger Grafik-Polska.
W tym czasie, w dniach 12–15 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się targi Pakfood (Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego), Polagra Food (Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych) i Gastronomii oraz Polagra Tech (Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych).
Patronat nad konferencją objęły Polska Izba Druku, Polska Izba Opakowań oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Patronat medialny sprawowały „Świat DRUKU”, drukarnie.com.pl i opakowania.com.pl.

 

 

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu