Szukaj 

Login 

 

 

Innowacyjne opakowania

Miło nam poinformować, że Polski Drukarz Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, zorganizował II konferencję „Innowacyjne opakowania”.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami.

Konferencja odbyła się 10 października 2012 roku w Poznaniu i składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań.

W tym czasie, w dniach 8-11 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwały targi Taropak (Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki), Polagra Food (Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii) oraz Polagra Tech (Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych). Prezentacje wygłoszone przez prelegentów podczas konferencji poszerzyły wiedzę pracowników drukarń produkujących opakowania oraz ich klientów, nie tylko z branży spożywczej, w zakresie innowacyjności, trendów i możliwości produkcji w dziedzinie opakowań. Dla specjalistów z branży opakowaniowej była to doskonała okazja do spotkania się w jednym miejscu i czasie.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

 

W przygotowaniu