Szukaj 

Login 

 

 

Etykiety Samoprzylepne - najnowsze technologie

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, zorganizował, w ramach Akademii Wiedzy, konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Odbyła się ona 29 września 2010 roku. w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz w Warszawie. Spotkanie stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.

Podczas imprezy zaprezentowano najnowsze rozwiązania z zakresu wąskiej wstęgi, zarówno w druku offsetowym, jak i cyfrowym. Konferencja składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji etykiet samoprzylepnych. Wystąpieniom przysłuchiwało się ponad 70 osób, w tym przedstawiciele drukarń produkujących etykiety samoprzylepne.

Dziękujemy Partnerom konferencji, firmom: Avargraf, Digiprint, Fujifilm Sericol, Heidelberg Polska, Michael Huber Polska, Punch Graphix, Reprograf i UPM Raflatac za współpracę i przygotowanie interesujących prezentacji..

 

 

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu