Szukaj 

Eksperci 

Robert Kuczera

Robert Kuczera
General Manager of Technical Support w firmie Michael Huber Polska.

Ukończył Studia na Politechnice Krakowskiej na wydziale ochrony środowiska. Swoją przygodę z poligrafią rozpoczął w roku 1997, kiedy to zajmował się sprzedażą urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych dedykowanych do przygotowalni i studiów DTP. Następnie praca dla jednego z czołowych dystrybutorów papieru na rynku polskim pozwoliła mu na zgłębienie wiedzy na temat różnego rodzaju podłoży drukowych wykorzystywanych w drukarniach.
W 2001 roku rozpoczął pracę dla firmy Michael Huber gdzie zdobyte wcześniej doświadczenia w połączeniu z bogatym programem szkoleń wstępnych pozwoliły mu uzyskać kompleksową wiedze na temat czarnej sztuki.
Wykształcenie w zakresie ochrony środowiska oraz doświadczenie zawodowe pozwalają mu w sposób świadomy i odpowiedzialny być doradcą w kwestiach technicznych dla drukarń. Obecnie zarządza zespołem doradców technicznych w MHP. Jest również Dyrektorem warszawskiego oddziału firmy.

 

 

Kongres Etytkiety Samoprzylepne 2021

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: Api Folie Polska, Avery Dennison, Digiprint, Emipak, Esko, Flexcon, Fujifilm Sericol, Grafotronic, Heidelberg, Mark Andy, Phoseon, Scorpio, Sun Chemical, Xeikon, Zeller+Gmelin, partnerami Kongresu: Fleksograf studio prepress i Profex elektronik oraz patronami branżowymi: Polską Izbą Fleksografów, Polską Izbą Opakowań i Stowarzyszeniem Polskich producentów Etykiet Samoprzylepnych zapraszają na Kongres Etykiety Samoprzylepne 2021.

Wydarzenia online mają swoje zalety, jednak chyba wszyscy tęsknimy do prawdziwych spotkań na żywo. Mamy nadzieję, że tym chętniej zaszczycą nas Państwo swoim udziałem w Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2021, który odbywać się będzie w dniach 17–18 czerwca br. Zapraszamy do hotelu Cukrownia Żnin, mieszczącego się w urokliwym, położonym nad dwoma jeziorami Żninie. W ramach Kongresu zaprosimy Państwa do wysłuchania interesujących i inspirujących wystąpień podczas XVI Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” oraz zwiedzenia wystawy technologicznej.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: www.etykietysamoprzylepne.akademia-wiedzy.eu

Poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w formie webinaru szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 12 maja 2021 r., w godzinach 9:00-17:00.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Effective Packaging

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje, w ramach Akademii Wiedzy, jednodniowe nową edycję szkolenia „Effective Packaging - Skuteczne opakowanie", czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”.

Najbliższe planowane szkolenie odbędzie się 12 maja 2020 r.

O szkoleniu:

W czasach bardzo intensywnej konkurencji oraz ekspansji marek własnych dobrze przemyślane opakowania mogą być niezwykle skutecznym, a przy tym relatywnie niedrogim narzędziem budowania przewagi na rynku. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, cały proces projektowania opakowań musi być niezwykle starannie przygotowany oraz zintegrowany ze strategią marki. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzieli się z uczestnikami Dorota Kałowska, strateg i trener z 20-letnim doświadczeniem.

Przed uczestnikami siedem godzin wspólnej, intensywnej pracy. Szkolenie ma charakter praktyczny, łączy elementy warsztatu z prelekcją osadzoną silnie w realiach polskiego rynku. Ze względu na małe grupy warsztatowe szkolenie prowadzone jest w atmosferze dyskusji i wymiany doświadczeń, a jego zakres może być na bieżąco modyfikowany pod kątem oczekiwań uczestników.

Dla kogo dedykowane jest szkolenie:

Ze względu na swój praktyczny charakter szkolenie przeznaczone jest dla osób na co dzień pracujących z opakowaniami oraz tych, którzy – aby lepiej rozumieć swoich partnerów handlowych – chcą pogłębić wiedzę na temat efektywnego wykorzystania opakowań w strategii marki.

Na szkolenie w szczególności zapraszamy:

- brand managerów;

- osoby odpowiedzialne za marki własne w sieciach handlowych i u dystrybutorów;

- pracowników drukarń i producentów opakowań;

- osoby współpracujące z sieciami handlowymi nad opracowywaniem opakowań marek własnych;

- projektantów opakowań.

Pierwsza Konferencja Online W Wielkim Formacie

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na Pierwszą Konferencję Online W Wielkim Formacie, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy, która odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10-15.00 na platformie Click Meeting. Partnerami konferencji są firmy Atrium Centrum Ploterowe, Epson Europe oraz SCORPIO, zaś patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: COBRPP, PIAP, PSSiDC, Festiwal Druku.pl, RemaDays, Signs.pl, „Świat DRUKU”.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: http://wielkiformat.akademia-wiedzy.eu/

Akademia Zarządzania Barwą 2020

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: EFI, Sun Chemical oraz Reprograf i X-Rite organizuje Konferencje "Akademia Zarządzania Barwą" 2020 Online, która odbędzie się w 25 listopada 2020 r. Przy konferencji współpracują firmy: COBRPP, Color Management Consulting, eM.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: www.akademiazarzadzaniabarwa.akademia-wiedzy.eu.

Mini Akademia Zarządzania Barwą 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora tegoroczna edycja warsztatów "Mini-Akademia Zarządzania Barwą", która miała się odbyć podczas FestiwaluDruku.pl, zostaje odwołana. Wszystkim zainteresowanym tematyką color managementu przypominamy, że już 25.11.2020 spotykamy się na konferencji: "Akademia Zarządzania Barwą". Więcej informacji wkrótce.

Etykiety samoprzylepne 2020

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: API Folie Polska, Avery Dennison Polska, Digiprint, Emipak, EyeC Polska, Heidelberg, ITW Foils, Omigraf, PHOSEON Technologies, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical, Xeikon i Zeller+Gmellin organizuje KONGRES "ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE" 2020, który odbędzie się w dniach 22–23 października 2020 r. w hotelu Cukrownia Żnin (ul. K. Janickiego 1 w Żninie). Partnerem Kongresu jest firma Labo Print, a patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: Polska Izba Fleksografów oraz Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: www.etykietysamoprzylepne.akademia-wiedzy.eu

Tektura Falista 2020

Zapraszamy na 9. Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września br. w „Ranchu Pod Bocianem” w Przypkach.

Tak jak dotychczas do Państwa dyspozycji będą liczni eksperci związani z branżą tekturniczą i poligraficzną. Porozmawiamy o rynku tektury falistej w Polsce i na świecie. Dowiemy się o nowościach, które pozwolą zautomatyzować produkcję opakowań z tektury falistej i zwiększyć jej wydajność. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wśród współorganizatorów konferencji są firmy Digiprint PL, Fujifilm, Nestro, Scorpio oraz Siegwerk. Partnerem merytorycznym jest Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, a patronat objęły Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polska Izba Opakowań, Sieć Badawcza Łukasiewicz - IBWCh - COBRO, Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań i Stowarzyszenie Papierników Polskich. Patronat medialny: "Świat DRUKU" i RynekPapierniczy.pl

Przyjedź na konferencję i dowiedz się więcej o tym, jak najlepiej wykorzystać dostępne możliwości i przenieść swój biznes na wyższy poziom!

 

 

 

W przygotowaniu