Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

Agfa Graphics NV

Agfa Graphics NV jest liderem w technologii prepress i posiada największą na rynku ofertę materiałów eksploatacyjnych (płyty, chemia, filmy) urządzeń i oprogramowania. Tworzą one kompletne rozwiązania dla systemów CtP, cyfrowych odbitek próbnych, druku wielkoformatowego, druku cyfrowego, oprogramowania do zarządzania procesem produkcji oraz automatyzacji pracy.

Alstor spółka jawna

Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od 1987 roku. Firma powstała jeszcze przed wielkimi politycznymi zmianami, które miały miejsce pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dzisiaj Alstor postrzegany jest jako niszowy dystrybutor typu VAD (Value Added Distributor), którego działalność wybiega daleko poza standardową ofertę handlową.

Epson Europe B.V. Oddział w Polsce

Producent urządzeń do obrazowania graficznego, w tym drukarek, projektorów 3LCD oraz małych i średnich ekranów LCD. Dzięki swej innowacyjności i kreatywności firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów, oferując produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności i wydajnego zużycia energii.

X-Rite Inc., Branch Office Eastern Europe

X-Rite – światowy lider w zakresie nauki o barwie i związanych z nią technologii. Firma, ktorej częścią jest dzisiaj znany twórca systemów do klasyfikowania barw Pantone Inc., tworzy i rozwija, produkuje, dystrybuuje i wspiera innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów pomiaru barwy, oprogramowania, wzorców barw i serwisu. X-Rite pomaga redukować koszty i podnosić jakość we wszystkich dziedzinach wymagających jednoznacznej oceny barwy, takich jak: projektowanie, dobór, pomiar, recepturowanie, mieszanie, komunikacja na temat barwy oraz powtarzalność wzorca barwy w produkcji poligraficznej i w innych gałęziach przemysłu.

Digiprint

Firma Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku.
Digiprint dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań.

 

 

 

W przygotowaniu