Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Danuta Tyrowicz

Vendor Manager – Eastern Europe w Williams Lea, absolwentka Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Pracowała jako specjalista ds. standaryzacji druku, od początku 2010 r. prowadzi własną firmę specjalizującą się we wdrożeniach standaryzacyjnych i colormanagementowych, doradztwie oraz szkoleniach z zakresu druku i procesów przygotowawczych. W Williams Lea zajmuje się zarządzaniem dostawcami firmy – drukarniami z Europy Wschodniej. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.

Łukasz Szymański

Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunku Inżynieria oprogramowania. Od ponad 10-ciu lat w branży poligraficznej.

Historia zawodowa:
- Obecnie: Digiprint Sp. z o. o. - Przedstawiciel ds. produktów firmy Esko i GMG
- Mastepress Sp.z o. o. - Technolog prepress
- PXL Systems/Pixel – Specjalista ds. produktów firmy Artwork Systems

Specjalizacja:
- Przygotowalnia prepress - wdrożenia kompleksowych rozwiązań
- Color Management - proofing, konwersja kolorystyczna, multichannel printing process
- Business Automation - integracja środowisk MIS/ERP/Workflow
- Packaging Life Cycle Management - zarządzanie procesem wytwarzania opakowań
- Oprogramowanie prepress w branży opakowaniowej

Zainteresowania:
Modelarstwo redukcyjne szkutnicze oraz fotografia analogowa.

Maciej Baur

Product Manager w Agfa Graphics sp. z o.o. Jest absolwentem Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Zawodowo był związany z Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego. Od 1998 roku pracuje w firmie Agfa, gdzie przez pierwsze 10 lat zajmował się szkoleniami, instalacjami oraz wsparciem technicznym w dziale serwisu.

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Marek Janowski

Od 19 lat związany z branżą poligraficzną. Jest jednym z prekursorów: praktycznego zastosowania zarządzania barwą w procesach produkcyjnych, których liczba sięga kilkuset wdrożeń; standaryzacji; uporządkowania norm i zagadnień w dziedzinie kontroli jakości produkcji poligraficznej. Poprzez wydane ekspertyzy w sporach reklamacyjnych, wielokrotnie doprowadził do polubownego zakończenia reklamacji. Zdobyte wykształcenie ugruntował wieloletnią praktyką w zakładach produkcyjnych. Obecnie pracuje dla Firmy Epson na stanowisku Pre/Post Sales Specialist.

Paweł Waszniewski

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Pierwsze lata pracy spędził wdrażając systemy elektronicznej techniki obliczeniowej w biurach projektowych. Związany z firmą Alstor (INITEL Serwis) niemal od początku jej istnienia. W tym okresie obejmował stanowiska w różnych działach – poczynając od serwisanta, poprzez kierownika serwisu, Product Managera odpowiedzialnego za systemy pamięci masowej, kończąc na funkcji Product Managera odpowiedzialnego za sprzedaż monitorów japońskiej firmy EIZO w Polsce.

 

 

 

W przygotowaniu