Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Agnieszka Werner

Absolwentka Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej. Od 2001 r. pracuje w Stowarzyszeniu Papierników Polskich, gdzie jest odpowiedzialna za wszystkie działania związane z Sekcją Tektury Falistej, które obejmują m.in. sprawy związane z polityką celną i ochronną, surowcami, produkcją, zagadnieniami energetycznymi i ekologicznymi. Istotnym elementem jest również gromadzenie i analiza danych statystycznych dotyczących produkcji, importu i eksportu wyrobów branży tektury falistej, jak również przekazywanie informacji obejmujących te zagadnienia. Autorka publikacji w prasie branżowej.

Agnieszka Włazińska

Dyrektor sprzedaży w Siegwerk Prochowice (dawniej Actega Colorchemie Polska), odpowiedzialna za rozwój sprzedaży farb i lakierów wodnych stosowanych we fleksografii. Absolwentka Wydziału Chemii Politechniki Łódzkiej. Ma 10-letnie doświadczenie w branży poligraficznej.

dr inż. Svitlana Khadzhynova

Absolwentka Poligraficznego Instytutu im. Iwana Fiodorowa we Lwowie (obecnie Ukraińska Akademia Drukarstwa). Działalność naukowo-dydaktyczną rozpoczęła w Ukraińskiej Akademii Drukarstwa, a od 2000 r. pracuje w Zakładzie Technologii Poligrafii i Maszyn Poligraficznych w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej na stanowisku adiunkta. Od 2011 r. pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. dydaktycznych w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ oraz p.o. kierownika Zakładu Technologii Poligrafii i Maszyn Poligraficznych. Jest autorem i współautorem siedmiu monografii naukowych, ponad 100 artykułów i referatów naukowych oraz licznych prac badawczo-rozwojowych i opinii o innowacyjności technologii wdrażanych w przemyśle poligraficznym.

Krzysztof Hornicki

Ekspert w zakresie konsultingu środowiskowego. Na co dzień zajmuje się doradztwem w kwestiach stosowania skutecznych i zgodnych z aktualnymi wymaganiami prawnymi metod zarządzania w przedsiębiorstwie obszarem szeroko pojętej ochrony środowiska. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Ochrona Środowiska, autor licznych szkoleń dla przedsiębiorców oraz prowadzący od wielu lat audyty środowiskowe w małych, średnich i dużych firmach. Wykładowca na studiach podyplomowych „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi”, prowadzonych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Przewodniczący Rady Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań oraz fundator Fundacji Rozwiązań Ekologiczno - Edukacyjnych „Green”.

Maciej Pierzchalski

Magister Wzornictwa Przemysłowego i Informatyki, 20 lat w branży poligraficznej, w tym 8 lat jako Manager II stopnia w międzynarodowych korporacjach jak MeadWestvaco Europe, ASG, zwierzchnictwo DTP i CTP grupy pięciu fabryk. Obecnie związany z firmą SCORPIO, zajmuje się oprogramowaniem firm: Hybrid Software, Arden Software, Multiscience.

Małgorzata Janikowska-Wińska

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na wydziale mechanicznym o specjalności elastyczne systemy produkcyjne. Trener i organizator licznych szkoleń i warsztatów dla przedsiębiorców w zakresie bezpieczeństwa i jakości opakowań. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w przemyśle opakowaniowym, od 11 lat audytor systemu BRC Packaging.

mgr inż. Dariusz Pyś

Absolwent Instytutu Mechaniki Politechniki Białostockiej ze specjalnością Maszyny i Urządzenia Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

W latach 1983 - 1993 Pracownik Instytutu Maszyn Spożywczych w Warszawie,

zatrudniony na stanowisku konstruktora, a od 1985 r. jako pracownik naukowy.

Od 1993 roku pracownik COBRO - Centralnego Ośrodka Badawczo- Rozwojowego Opakowań, później Instytutu Badawczego Opakowań w Warszawie, obecnie w Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi oddział w Warszawie, COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań.

Główny specjalista ds. Badań Opakowań Transportowych.

Specjalista d/s technicznych akredytowanego Laboratorium Badań Opakowań Transportowych.

Rzeczoznawca COBRO - Instytutu Badawczego Opakowań z zakresu opakowań transportowych w tym również opakowań do materiałów niebezpiecznych.

Autor i współautor wielu tematów badawczych z zakresu narażeń występujących podczas transportu i magazynowania towarów oraz wytrzymałości stosowanych opakowań transportowych.

W ramach działalności Laboratorium Badań Opakowań Transportowych COBRO, wykonawca ekspertyz dotyczących opakowań transportowych i transportowych jednostek paletowych dla producentów i użytkowników z wielu branż przemysłu np. spożywczej, motoryzacyjnej, AGD, meblarskiej, medycznej.

Biegły Sądowy z zakresu maszyn i urządzeń przemysłowych oraz opakowań transportowych.

Sławomir Koślicki

Sławomir Koślicki z początkiem stycznia 2015 roku objął stanowisko Local Sales Manager i jest odpowiedzialny za sprzedaż maszyn przeznaczonych to tektury falistej na terenie całej Polski. Sławomir Koślicki jest absolwentem Wydziału Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Handlu i Prawa (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Ma wieloletnie doświadczenie w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, które zdobywał m.in. zarządzając produkcją w drukarniach offsetowych, a ostatnio pracując w Manroland Sheetfed jako Area Sales Manager.

 

 

14 Paź 2024

Tektura Falista 2024

15 Paź 2024

Tektura Falista 2024

15 Paź 2024

Innowacyjne Opakowania 2024

16 Paź 2024

Innowacyjne Opakowania 2024

 

W przygotowaniu