Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

Scorpio

Scorpio Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu, oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów.
Oferta Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach, odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym takich, jak:
- offset
- fleksografiia i typografia
- introligatornia i produkcja opakowań
- tampondruk i znakowanie laserowe
- druk cyfrowy

Konica Minolta

Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi, optymalizujące procesy biznesowe związane z drukowaniem, kopiowaniem i zarządzaniem dokumentami. Jest czołowym producentem i dostawcą drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń peryferyjnych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Urządzenia do druku produkcyjnego bizhub PRO i bizhub PRESS zapewniają wysoką jakość wydruku przy najwyższych prędkościach. Firma posiada również w swojej ofercie maszyny produkcyjne z segmentu Industrial Printing takie jak MGI Jetvarnish + Ifoil do lakierowania cyfrowego 3d oraz cyfrowego hot-stampingu oraz maszynę bizhub PRESS C 71cf do druku etykiet z roli na rolę. Konica Minolta dysponuje najbardziej rozbudowaną strukturą obsługi serwisowej i sprzedażowej w Polsce, obsługując klientów w 15 oddziałach w całej Polsce.

Kodak

Kodak Graphic Communications Group jest oddziałem firmy Eastman Kodak, czołowego gracza na światowych rynkach poligraficznych, który zaopatruje w swoje nowości firmy należace m.in. do segmentu druku komercyjnego i opakowaniowego, jak również przesiębiorstwa z sektora wydawniczego.

Tak szeroki zakres specjalizacji możliwy jest dzięki bogatemu portfolio technologii, produktów i usług, którym dysponuje Kodak Graphic Communications Group.

Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley

Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley powstało w 1989 roku w Koszalinie i mieści przy ul. Szczecińskiej 1. Specjalizuje się w wydawaniu niskonakładowych, luksusowych edycji ręcznie oprawianych w skóry i inne materiały szlachetne.
Książki tej oficyny wzbogacane są grafikami warsztatowymi jak np. „Prorok” Khalila Gibrana wydany w nakładzie numerowanych 45 egz. z ręcznymi linorytami Sławomira Chrystowa, ilustrowane przez wybitnych artystów Andrzej Czeczot( „Jak wam się podoba” W. Szekspira) czy Andrzej Wajda (Wesele Stanisława Wyspiańskiego).W Wydawnictwie powstają nowatorskie typy opraw jak np. Bajki i pomysły Leonarda da Vinci oraz innowacyjne formy książki jak np. Pamiętniki Adama i Ewy Marka Twaina w formie książki-obrazu.
Książki wydawane i oprawiane przez Kurtiak i Ley wystawiane w wielu krajach i zyskały liczne międzynarodowe nagrody. Wydawnictwo zostało uznane przez Fundację Kronenberga za „Najlepszą Firmą Roku”, a także otrzymało m. in. tytuł „National Champion European Business Awards” w Londynie oraz godło „Teraz Polska”. Od 1995 r przy Wydawnictwie prowadzone jest Muzeum Sztuki Książki i Szkoła Introligatorstwa Artystycznego Legatoria Artificiosa”. Od 2018 roku działa w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 62 pierwszą Galerię Książki Kolekcjonerskiej.

 

 

8 Wrz 2022

Tektura Falista 2022

9 Wrz 2022

Tektura Falista 2022

 

W przygotowaniu