Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

Merck

Merck jest najstarszą chemiczno-farmaceutyczną firmą na świecie. Dział Performance Materials oferuje m.in. specjalne pigmenty dla przemysłu opakowaniowego oraz surowce dla przemysłu kosmetycznego, tworzyw sztucznych, farb i lakierów, elektronicznego i optycznego. Merck od 60 lat jest liderem w produkcji pigmentów perłowych do tworzyw sztucznych, farb drukarskich, lakierów samochodowych i kosmetyków. Na konferencji przedstawimy możliwości nowych, opatentowanych technologii uszlachetniania opakowań: druk RGB oraz trójwymiarowy efekt VE 3D® w druku.

Merck jest najstarszą chemiczno-farmaceutyczną firmą na świecie. Dział Performance Materials oferuje m.in. specjalne pigmenty dla przemysłu opakowaniowego oraz surowce dla przemysłu kosmetycznego, tworzyw sztucznych, farb i lakierów, elektronicznego i optycznego. Merck od 60 lat jest liderem w produkcji pigmentów perłowych do tworzyw sztucznych, farb drukarskich,lakierów samochodowych i kosmetyków. Na konferencji przedstawimy możliwości nowych, opatentowanych technologii uszlachetniania opakowań: druk RGB oraz trójwymiarowy efekt VE 3D® w druku.

SCORPIO

SCORPIO Sp. z o.o. to jeden z wiodących dostawców materiałów i maszyn dla takich dziedzin poligrafii, jak: fleksodruk, offset, introligatornia, tampondruk, znakowanie laserowe i druk cyfrowy.

Dla segmentu druku w wielkim formacie oferujemy następujące rozwiązania:

- plotery wielkoformatowe UV-LED szwajcarskiej firmy swissQprint;

- drukarki inkjet memjet® do zadruku opakowań firmy Xante;

- zgrzewarki do banerów, plandek i innych zastosowań firmy Miller Weldmaster;

- oczkarki hiszpańskiej marki Jover;

- tapety i canvas do zadruku cyfrowego firmy BN International.

Do wszystkich oferowanych rozwiązań zapewniamy doradztwo techniczne na etapie wdrożenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Multifol

Firma „Multifol” powstała w 1996 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie na wysokiej jakości uszlachetnianie druku w coraz dynamiczniej rozwijającej się branży poligraficznej.
Z początku niewielka firma, w krótkim czasie rozwinęła się do dzisiejszych rozmiarów, będąc przy tym jedną z najnowocześniejszych firm zajmujących się uszlachetnianiem druków w Europie. Dzięki partnerskiemu podejściu do swoich klientów, oraz polityce firmy gwarantującej najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do każdej pracy „Multifol” stał się sprawdzonym partnerem biznesowym, zyskując zaufanie wśród wielu drukarni w Polsce i Europie. Dzisiejsza marka jaką reprezentuje „Multifol” dzięki wykwalifikowanemu personelowi o wieloletnim doświadczeniu oraz innowacyjnym technologiom z sukcesem podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych zadań, którym inni nie potrafią sprostać. Stała polityka firmy przejawiająca się w dbaniu o jak najwyższą jakość świadczonych usług nie stoi na przeszkodzie krótkiemu okresowi realizacji zleceń, co stanowi niewątpliwą zaletę przy dzisiejszym rynku opierającym się na szybkich, globalnych reakcjach. Zapraszamy wszystkich państwa do zapoznania się z naszą firmą i współpracy.

Reprograf

Firma REPROGRAF S.A. jest Głównym Dystrybutorem amerykańskiej firmy X-Rite Pantone światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań do pomiaru barwy.
W naszej ofercie znajdują się komory świetlne, spektrofotometry, oprogramowania do kontroli jakości i recepturowania barw oraz wzorniki Pantone
dla wszystkich gałęzi przemysłu.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

 

W przygotowaniu