Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Zbigniew Jemioło

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko.
Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Małgorzata Szczotka

Color Management Consulting jako niezależny ekspert wspiera przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu ustandaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym. Zdefiniowanym celem jest optymalizacja produkcji poligraficznej, utrzymanie zgodności ze standardami międzynarodowymi i przemysłowymi.

dr inż. Svitlana Khadzhynova

Absolwentka Poligraficznego Instytutu im. Iwana Fiodorowa we Lwowie (obecnie Ukraińska Akademia Drukarstwa). Działalność naukowo-dydaktyczną rozpoczęła w Ukraińskiej Akademii Drukarstwa, a od 2000 r. pracuje w Zakładzie Technologii Poligrafii i Maszyn Poligraficznych w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej na stanowisku adiunkta. Od 2011 r. pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. dydaktycznych w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ oraz p.o. kierownika Zakładu Technologii Poligrafii i Maszyn Poligraficznych. Jest autorem i współautorem siedmiu monografii naukowych, ponad 100 artykułów i referatów naukowych oraz licznych prac badawczo-rozwojowych i opinii o innowacyjności technologii wdrażanych w przemyśle poligraficznym.

Krzysztof Książek

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji, obecny na rynku poligrafii od 2006 roku.
W Digiprint od 2010 roku zgłębia cyfrowe technologie druku oraz jego wykańczania. Obecnie pełni funkcję dyrektora sprzedaży produktów do przetwarzania tektury falistej. Oddany pasjonat ploterów tnąco-bigujących Esko Kongsberg.
Prywatnie poświęca czas żeglarstwu i narciarstwu.

Wojciech Barabasz

Absolwent Wydziału Konstrukcji Maszyn Politechniki Wrocławskiej. Wieloletni pracownik
Fabryki Maszyn Papierniczych FAMPA w Jeleniej Górze , na stanowiskach: konstruktor i
z-ca dyrektora ds. technicznych.
Od roku 1994 jako prezes spółki Barmey , zaangażowany w problematykę poligraficzną.
Od 1999 roku działalność ukierunkowana w dziedzinie fleksograficznej. Dobra znajomość
i doświadczenie w dziedzinie druku , pozwala na wszechstronne doradztwo w tym zakresie. Przedstawicel w Polsce firm: Apex Europe, Harris&Bruno, Ecograph, Montalvo, Bicarblast, Inometa AKL.

Mariusz Sosnowski

Mariusz Sosnowski jest współzałożycielem i prezesem zarządu INFOSYSTEMS SA, a także członkiem zarządu stowarzyszenia Polski Rynek Oprogramowania oraz Polskiej Izby Druku. Swoją karierę zawodową związał z INFOSYSTEMS, gdzie przez 7 lat pracował na stanowisku dyrektora ds. oprogramowania i rozwoju. W tym czasie odpowiadał m.in. za rozwój systemu PrintManager oraz kierował projektami wdrożeniowymi w przedsiębiorstwach poligraficznych. Był także akredytowanym doradcą w dziedzinie wdrożeń nowych technologii informatycznych w ramach programów pomocowych PHARE oraz funduszy strukturalnych UE. Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych (studia z zakresu informatyki), Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej (zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz doktorantem w Instytucie Systemów Produkcyjnych Politechniki Warszawskiej.

Steen Rasmussen

Area Sales Manager: United Kingdom, Scandinavia, Baltic
Region, East Europe and Asia. With TRESU since 2011.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Lis 2020

Akademia Zarządzania Barwą

 

W przygotowaniu