Archiwum - Mini Akademia Zarządzania Barwą 2019  

 

 

Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Marek Janowski

Od 19 lat związany z branżą poligraficzną. Jest jednym z prekursorów: praktycznego zastosowania zarządzania barwą w procesach produkcyjnych, których liczba sięga kilkuset wdrożeń; standaryzacji; uporządkowania norm i zagadnień w dziedzinie kontroli jakości produkcji poligraficznej. Poprzez wydane ekspertyzy w sporach reklamacyjnych, wielokrotnie doprowadził do polubownego zakończenia reklamacji. Zdobyte wykształcenie ugruntował wieloletnią praktyką w zakładach produkcyjnych. Obecnie pracuje dla Firmy Epson na stanowisku Pre/Post Sales Specialist.

Tomasz Obłuski

Tomasz Obłuski, Eizo Sales Technical Support - odpowiada za pomoc techniczną dla klientów, którzy kupili produkty firmy Eizo. Z marką związany jest od 2004 roku, gdy rozpoczął pracę w serwie i prowadził go do 2016 roku.
Z wykształcenia elektronik z zamiłowania podróżnik i fotograf. Prowadzi szkolenia z zarządzania kolorem dla rynku foto i DTP.

 

 

25 Lis 2020

Akademia Zarządzania Barwą

 

W przygotowaniu