Home /  Mini-Akademia Zarządzania Barwą / Regulamin i formularz zgłoszeniowy

 

 

Szukaj 

Login 

 

 

Regulamin

1. Organizator:
Polski Drukarz sp. z o.o.
Obywatelska 115
94-104 Łódź

2. Termin warsztatów:
13 i 14 września 2017 r.

2a. Miejsce:
Strefa warsztatowa stoiska "Świata DRUKU" numer C11 w hali III, Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

3. Opłaty:
Udział w warsztatach jest bezpłatny po rejestracji na warsztaty za pośrednictwem niniejszego formularza do dnia 08.09.2017.

4. W celu bezpłatnego wejścia do sali warsztatowej na terenie targów, należy wypełnić formularz na stronie organizatora targów: http://www.festiwaldruku.pl/formularz/ wpisując w pole "Kod zaproszenia" hasło: SD.

5. Uczestnik warsztatów zobowiązany jest przesłać do Organizatora wypełniony formularz zgłoszeniowy.

6. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o przyjęciu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń (jako zgłoszenie rozumie się przesłanie formularza zgłoszeniowego).
Podczas pierwszego i drugiego dnia warsztatów będą wygłoszone takie same prezentacje, dlatego w formularzu, w polu UWAGI prosimy o podanie wybranego dnia warsztatów.

7. Organizator nie ubezpiecza uczestnika biorącego udział w konferencji i nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności. Uczestnik ma prawo ubezpieczyć się we własnym zakresie.

8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy należące do uczestnika, które mogą zostać zniszczone, zgubione bądź ukradzione w trakcie trwania warsztatów.

9. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność materialną za dokonane przez siebie zniszczenia w miejscu odbywania się warsztatów.

10. Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych DZ.U. Nr. 133, poz. 833 (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego) przez firmę Polski Drukarz sp. z o.o. (ul. Obywatelska 115, 94-104 Łódź) niezbędnych do dokonania rejestracji, udziału w warsztatach.

11. Uczestników warsztatów prosimy o zabranie ze sobą wizytówek i przekazanie ich Organizatorowi podczas rejestracji przed warsztatami.

12. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt

Rafał Kłąb
607 979 505
42 687 12 92
biuro@swiatdruku.eu


Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Przepraszamy, termin zgłoszeń już minął!

 

 

 

W przygotowaniu