Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

EFI

Uznany lider który dostarcza przełomowe technologie i rozwiązania do produkcji reklamy, opakowań, tekstyliów, płytek ceramicznych i spersonalizowanych dokumentów. EFI jest producentem i dostawcą tuszy, cyfrowych interfejsów dla wiodących producentów urządzeń drukujących, oprogramowania do kompleksowej obsługi biznesowej, które usprawnia cały proces produkcji poligraficznej, zapewniając klientom zwiększoną konkurencyjność i maksymalną produktywność.

Epson Europe B.V. Oddział w Polsce

Producent urządzeń do obrazowania graficznego, w tym drukarek, projektorów 3LCD oraz małych i średnich ekranów LCD. Dzięki swej innowacyjności i kreatywności firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów, oferując produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności i wydajnego zużycia energii.

Epson to sieć 70 tys. pracowników w 108 placówkach na całym świecie. Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję
i Afrykę. Firma stale rozwija swoją ofertę i proponuje zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów produkty takie jak: drukarki laserowe, atramentowe i igłowe, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory multimedialne, drukarki fiskalne i systemy kasowe. Epson szczyci się także ciągłym wkładem w światową ochronę środowiska i wspieraniem lokalnych społeczności. W ogłoszonej w czerwcu 2008 roku „Wizji ekologicznej 2050” firma zaprezentowała inicjatywy przeciwdziałające globalnemu ociepleniu, wyczerpywaniu światowych zasobów naturalnych i utracie bioróżnorodności.

 

 

 

W przygotowaniu