Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

X-Rite

X-Rite – światowy lider w zakresie nauki o barwie i związanych z nią technologii. Firma, ktorej częścią jest dzisiaj znany twórca systemów do klasyfikowania barw Pantone Inc., tworzy i rozwija, produkuje, dystrybuuje i wspiera innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów pomiaru barwy, oprogramowania, wzorców barw i serwisu. X-Rite pomaga redukować koszty i podnosić jakość we wszystkich dziedzinach wymagających jednoznacznej oceny barwy, takich jak: projektowanie, dobór, pomiar, recepturowanie, mieszanie, komunikacja na temat barwy oraz powtarzalność wzorca barwy w produkcji poligraficznej i w innych gałęziach przemysłu.

Alstor

Alstor prowadzi działalność na polskim rynku IT już od 1987 roku. Firma powstała jeszcze przed wielkimi politycznymi zmianami, które miały miejsce pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dzisiaj Alstor postrzegany jest jako niszowy dystrybutor typu VAD (Value Added Distributor), którego działalność wybiega daleko poza standardową ofertę handlową.

Epson

Producent urządzeń do obrazowania graficznego, w tym drukarek, projektorów 3LCD oraz małych i średnich ekranów LCD. Dzięki swej innowacyjności i kreatywności firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów, oferując produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności i wydajnego zużycia energii.
Epson to sieć 70 tys. pracowników w 108 placówkach na całym świecie. Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję
i Afrykę. Firma stale rozwija swoją ofertę i proponuje zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów produkty takie jak: drukarki laserowe, atramentowe i igłowe, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory multimedialne, drukarki fiskalne i systemy kasowe. Epson szczyci się także ciągłym wkładem w światową ochronę środowiska i wspieraniem lokalnych społeczności. W ogłoszonej w czerwcu 2008 roku „Wizji ekologicznej 2050” firma zaprezentowała inicjatywy przeciwdziałające globalnemu ociepleniu, wyczerpywaniu światowych zasobów naturalnych i utracie bioróżnorodności.

Heidelberg

Heidelberg Polska sp. z o.o. reprezentuje w Polsce koncern Heidelberger Druckmaschinen AG. Heidelberg jest dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu poligraficznego.
Naszym klientom oferujemy także rozbudowany pakiet usług serwisowych Heidelberg Systemservice 36plus oraz ProgramPartnerski.
Oferta:
- zintegrowany system zarządzania i kontroli procesu produkcyjnego oraz CMS Heidelberg Prinect, w tym m.in. RIP-y, stacje do elektronicznej impozycji, kalibracji i generowania profili ICC, zarządzanie realizacją zleceń i kosztami, rozwiązania W2P, rastry, archiwizacja
- naświetlarki CtP Heidelberg Suprasetter, proofery cyfrowe, wywoływarki Glunz & Jensen
- offsetowe maszyny arkuszowe Heidelberg Speedmaster i Printmaster wyposażone w zaawansowane moduły kontroli jakości druku Prinect Axis Control/Image Control/Inpress Control/Inspection Control
- złamywarki Heidelberg Stahlfolder, linie do oprawy zeszytowej i klejonej Heidelberg Stitchmaster i Eurobind, składarko-sklejarki Heidelberg Diana i Easygluer, maszyny sztancująco-tłoczące Heidelberg Dymatrix i Varimatrix, systemy krojenia Polar, zbieraczki Theisen & Bonitz, rozwiązania firmy Kama
- maszyny wąskowstęgowe Gallus
- densytometry i spektrofotometry X-rite, numeratory Leibinger
- materiały eksploatacyjne Heidelberg Saphira i inne: płyty offsetowe, farby, obciągi, chemia itd.
- maszyny używane.

eM

.

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego

Misją COBRPP jest zaspokajanie potrzeb naukowych i badawczo-wdrożeniowych w obszarze wydawniczym, poligraficznym i odbiorców druków przemysłowych. COBRPP pomaga firmom szeroko rozumianego rynku usług poligraficznych w inteligentnym i zrównoważonym rozwoju, wykorzystując cyfryzację oraz nanotechnologie i nanomateriały.

Podstawą działania jest kompetentna i zaangażowana kadra naukowa oraz nowoczesne narzędzia i metody działalności naukowej i badawczo-wdrożeniowej.

COBRPP poprzez działalność statutową działała na rzecz rozwoju i wzmocnienia środowiska poligraficznego, od uczniów szkoły zawodowej poprzez pracowników firm usług poligraficznych do specjalistów związanych z poligrafią kształcących się w uczelniach wyższych i studiach podyplomowych.

 

 

 

W przygotowaniu