Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Marcin Dąbrowski

Właściciel eM. Pasjonat wysokojakościowych technologii poligraficznych. Rozwijając: drukarz, technolog, inżynier i projektant. Przez ponad 2 lata pracował w ośrodku badań i rozwoju (R&D) firmy HP, Indigo Division w Izraelu. Opracował technologię druku 5 i 7 kolorowego z wykorzystaniem jasnej szarości. Posiada 4 zgłoszenia patentowe o pełnej czystości technologicznej. Od ponad 15 lat dostarcza wydruki najwyższej jakości artystom, a od kilku lat drukuje reprodukcje rękopisów Fryderyka Chopina. Projektuje własne rastry, opracowuje receptury farb oraz tworzy wielotonowe rozbarwienia. Chętnie również opowiada o tym podczas szkoleń.

dr inż. Jacek Hamerliński

Dyrektor Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego (COBRPP). Od prawie trzydziestu lat specjalizuje się w poligrafii i systemach wydawniczych. Pracował między innymi jako doradca i konsultant w firmach Infosystems, Publishing Institute, SAD. Jako specjalista ds. produktu i sprzedaży systemów poligraficznych działał dla firm Agfa i XTeam, kierował także działem informatycznym w Presspublice. Doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec, konsultant. Prowadzi badania w COBRPP, gdzie kieruje Zespołem Badawczym Elektroniki Drukowanej. Autor licznych artykułów specjalistycznych, publikowanych w pismach branżowych, polskich i zagranicznych. Swoją obszerną wiedzą dzieli się regularnie podczas prowadzonych przez siebie szkoleń oraz w trakcie wystąpień na konferencjach branżowych.

Hagen Herlitze

Application Specialist, X-Rite

Rafał Hnidziuk

Pre Sales Specialist, Epson Europe

Andrzej Kunstetter

Od 1998 roku związał się zawodowo z firmą Heidelberg Polska Sp. z o.o., gdzie pracuje na stanowisku product managera w zakresie technologii komputerowych w poligrafii ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prepress oraz sterowania barwą.

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Paweł Waszniewski

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Pierwsze lata pracy spędził wdrażając systemy elektronicznej techniki obliczeniowej w biurach projektowych. Związany z firmą Alstor (INITEL Serwis) niemal od początku jej istnienia. W tym okresie obejmował stanowiska w różnych działach – poczynając od serwisanta, poprzez kierownika serwisu, Product Managera odpowiedzialnego za systemy pamięci masowej, kończąc na funkcji Product Managera odpowiedzialnego za sprzedaż monitorów japońskiej firmy EIZO w Polsce.

 

 

 

W przygotowaniu