Szukaj 

Login 

 

 

Etykiety samoprzylepne

Z polskich gór nad morze
Październik pod hasłem etykiet samoprzylepnych

W tym roku zaprosiliśmy wszystkich na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19–20 października br. do Jastrzębiej Góry, do Primavery. Rok wcześniej spotkaliśmy się w górach w Szczyrku, tym razem wyruszamy nad polskie morze.

Było to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Jak zawsze nie zabrakło wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które zapewnili czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Natomiast wieczorem mieliśmy czas na integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem podczas zabawy na Balu Pitatów.

Współorganizatorami tegorocznej konferencji były firmy: API Folie Polska, Avery Dennison Materials Group Europe, Digiprint, Epson, Esko, EyeC Polska, Flint Group Polska, FLEXcon Europe, Fujifilm Sericol Polska, Grafikus – Systemy Graficzne, Grafotronic Finishing Machines, GRAW, Heidelberg Polska, Jurmet, KBA, Konica Minolta Business, Mark Andy Poland, Reprograf, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical wraz ze Stowarzyszeniem Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

 

 

4 Cze 2019

Poligrafia w marketingu

4 Cze 2019

Effective Packaging

13 Cze 2019

Tektura Falista

14 Cze 2019

Tektura Falista

 

W przygotowaniu