Szukaj 

Eksperci 

Robert Brania

W codziennej pracy wykorzystuje ponad 20-to letnie doświadczenie w branży. Swoją przygodę z poligrafią rozpoczął od pracy w drukarni opakowaniowej, gdzie zarządzając działem produkcji opakowań, przez siedem lat zdobywał doświadczenie w zakresie różnych technik druku (flekso, roto, offset) i produkcji wielowarstwowych folii co-ekstrudowanych i laminatów. Swoje doświadczenie doskonalił kolejno przy tworzeniu wąskowstęgowych drukarni fleksograficznych, a po powrocie do rodzinnej Warszawy, na okres ponad sześciu lat związał sie z firmą Nilpeter – duńskim producentem maszyn wąskowstegowych.
Obecnie, od dziesięciu lat pracuje w Avery Dennison Polska Sp z o.o. w dziale wsparcia technicznego. Zajmuje się szkoleniami z zakresu gam produktowych jak i technologii przetwarzania materiałów samoprzylepnych, doradztwem technicznym oraz tworzeniem nowych produktów pod indywidualne potrzeby klienta. Często wspiera konwerterów oraz końcowych urzytkowników etykiet na ich liniach produkcyjnych w kwestiach dotyczących problemów przetwarzania oraz finalnej aplikacji etykiet.

 

 

Poligrafia w marketingu

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje szkolenie „Poligrafia w marketingu”, przeznaczone dla wszystkich pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych, a także dla wszystkich zainteresowanych. Szkolenie odbędzie się 6 grudnia 2023 r., w godzinach 9:00-17:00 w Warszawie.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Tektura Falista 2023

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze współorganizatorami, partnerami i patronami, zaprasza na Konferencje Tektura Falista 2023, która odbędzie się w dniach 5-6.10.2023 r.

Lokalizacja tegorocznej konferencji zostanie podana wkrótce.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: www.tekturafalista.akademia-wiedzy.eu

Akademia Zarządzania Barwą 2023

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”,organizuje konferencje "Akademia Zarządzania Barwą" 2023 w dniach 21-22 listopada br. Konferencja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.

Lokalizację tegorocznej konferencji ogłosimy wkrótce.

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo na stronie: https://azb.akademia-wiedzy.eu/

Kongres Etykiety Samoprzylepne 2023

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze współorganizatorami, partnerami i patronami, zaprasza na Kongres Etykiety Samoprzylepne 2023.

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoim udziałem w Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023, który odbywać się będzie w dniach 1–2 czerwca br. W ramach Kongresu tradycyjnie zaprosimy Państwa do wysłuchania interesujących i inspirujących wystąpień podczas XVII Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” oraz zwiedzenia wystawy technologicznej.

Miejsce tegorocznego Kongresu zostanie opublikowane wkrótce.

Informacje, regulamin i rejestracja na stronie: www.etykietysamoprzylepne.akademia-wiedzy.eu

Jak prowadzić profil firmy poligraficznej na biznesowym portalu społecznościowym?

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje w dniu 28 marca 2023 r. szkolenie „Jak prowadzić profil firmy poligraficznej na biznesowym portalu społecznościowym? Praktyczne szkolenie warsztatowe - LinkedIn dla branży poligraficznej”. Szkolenie obejmuje praktyczne ujęcie prowadzenia profilu osobistego oraz firmowego na LinkedIn wraz z poruszeniem istotnych dla branży poligraficznej aspektów tego portalu społecznościowego. Szkolenie dostarczy dla Państwa wiedzy zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym, dając podstawy do samodzielnego działania i nieszablonowego myślenia wyróżniając tym swoją markę na rynku.

 

 

 

W przygotowaniu