Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Dorota Kałowska

Dorota Kałowska, Partner & Strategy Consultant Cobalt Spark, ekspert Polskiej Izby Handlu

- od 20 lat pracuje z klientami w zakresie projektowania tożsamości i strategii marki, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania opakowań w strategiach marketingowych;

- wykładowca akademicki (Akademia Finansów i Biznesu VISTULA, Europejska Akademia Sztuk oraz współpraca z UW i SGH);

- współzałożycielka Stowarzyszenia Forum Dialogu Gospodarczego;

- członek Rady Programowej PLME Targi Kielce oraz koordynator programu Future Private Labels;

- aktywna trenerka, prowadząca szkolenia z zakresu zarządzania marką oraz wykorzystania opakowań w komunikacji marketingowej;

- prelegentka na wielu polskich i zagranicznych konferencjach (Polska, Ukraina, Włochy, Niemcy);

- autorka kilkudziesięciu publikacji na łamach prasy marketingowej;

- kierowała pracami strategicznymi m.in. dla: Agros Nova, Cadbury Wedel, Polpharma SA, Ergo Hestia, Herbapol Lublin, Bolix SA, ZPT Kruszwica, Wydawnictwo Murator, Sokołów, a także wiodących sieci handlowych w Polsce: Jeronimo Martins Polska, Lidl Polska, Auchan, Eurocash, Carrefour.

Szymon Ignarski

Szymon związany jest z branżą poligraficzną od 2005 roku, kiedy rozpoczął studia na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Politechnice Warszawskiej. W trakcie swoich studiów spędził rok na stażu w firmie Quad/Graphics w Stanach Zjednoczonych, gdzie brał udział w projektach usprawniania produktów oraz procesów produkcyjnych. Po ukończeniu studiów podjął pracę na stanowisku Inżyniera Nowych Produktów w firmie Suominen Flexibles (obecnie Amerplast), gdzie zajmował się wsparciem technicznym klientów oraz wprowadzaniem nowych produktów opakowaniowych do oferty firmy.
Od 2013 roku pracuje w firmie Avery Dennison w dziale wsparcia technicznego. Do jego obowiązków należy przede wszystkim wsparcie klientów Avery Dennison – m.in. doradztwo techniczne, dobór odpowiednich produktów do danej aplikacji, tworzenie indywidualnych produktów do niestandardowych zastosowań. Często wspiera także drukarnie podczas szkoleń produktowych oraz wizyt u klientów końcowych.

Tomasz Dąbrowski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Od 1992 roku związany z branżą opakowań, znakowania i drukowania. Od 1997 roku prowadzi drukarnię fleksograficzną KDS.
W latach 2013-2014 Prezes Polskiej Izby Fleksografów, od 2014 Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Polskich Producentów Etykiet
Samoprzylepnych.

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Tomasz Wojnarowski

Tomasz Wojnarowski jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej (wydział: automatyka i robotyka). Pierwsze kroki jako poligraf stawiał w firmie Winkowski – był mistrzem druku, technologiem, planował produkcję. Następnie w firmie Flint Ink odpowiadał za sprzedaż farb heatsetowych i do rotograwiury na Europę Wschodnia, w firmie KBA za sprzedaż maszyn offsetowych, a w Kodaku za sprzedaż płyt CtP, oprogramowania i urządzeń do druku cyfrowego. Aktualnie pracuje w firmie Xeikon, w której jest odpowiedzialny za sprzedaż maszyn cyfrowych do druku opakowań i akcydensów. Ma doświadczenie w planowaniu produkcji i zarządzaniu barwą.

Markus Reichel

Markus Reichel, ITW Foils, works in the holographic foils environment since 2001, becoming an expert for holographic security applications and focusing now on metallic and holographic packaging enhancements. He has extensive experience and realized projects with brand owners from various types of industries in Europe and North America. In 2016 he has finished his last project for brand owner LINDT - premium confectionary - in cooperation with six different suppliers and converters.

Andrzej Wcisło

Andrzej Wcisło, ITW Foils, works in the foils environment since 2008, responsible for business development in Label and Packaging market. Covering Eastern Europe, UK and Middle East markets he is the most experience in sales and negotiations. Direct cooperation with the main printing houses as well as leading foil distributors gave him extensive knowledge of the foil business.

Maciej Dembiński

Magister ekonomii, ukończył zarządzanie marketingiem oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. W branży reklamowej od 1994 roku. Od 2000 roku Prezes Zarządu firmy Rosnowski Gift Sp. z o.o. - wiodącego producenta upominków reklamowych. Od 2014 Członek Zarządu PIAP.
Załączam również zdjęcie.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

 

W przygotowaniu