Home /  Tektura Falista 2021 / Archiwum

  Tektura Falista 2021  

 

 

Szukaj 

Login 

 

 

Archiwum

Tektura Falista 2020

Zapraszamy na 9. Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września br. w „Ranchu Pod Bocianem” w Przypkach.

Tak jak dotychczas do Państwa dyspozycji będą liczni eksperci związani z branżą tekturniczą i poligraficzną. Porozmawiamy o rynku tektury falistej w Polsce i na świecie. Dowiemy się o nowościach, które pozwolą zautomatyzować produkcję opakowań z tektury falistej i zwiększyć jej wydajność. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wśród współorganizatorów konferencji są firmy Digiprint PL, Fujifilm, Nestro, Scorpio oraz Siegwerk. Partnerem merytorycznym jest Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, a patronat objęły Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polska Izba Opakowań, Sieć Badawcza Łukasiewicz - IBWCh - COBRO, Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań i Stowarzyszenie Papierników Polskich. Patronat medialny: "Świat DRUKU" i RynekPapierniczy.pl

Przyjedź na konferencję i dowiedz się więcej o tym, jak najlepiej wykorzystać dostępne możliwości i przenieść swój biznes na wyższy poziom!

 

 

 

W przygotowaniu