Szukaj 

Login 

 

 

Mini Akademia Zarządzania Barwą 2020

Kolejne warsztaty z zarządzania barwą w praktyce we wrześniu podczas FestiwaluDruku.pl!

Drodzy Państwo!

Zapraszamy na tegoroczne warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” w dniach 9–10 września podczas FestiwaluDruku.pl. Mimo wciąż trwającego zagrożenia COVID-19, przestrzegając wszystkich zaleceń, aby wyeliminować ryzyko zakażenia, będziemy na Państwa czekać w Warszawie, aby eksperci CM mogli odpowiedzieć na trudne pytania i opowiedzieć o tym, co aktualnie może ułatwić Państwu pracę.

W gronie ekspertów:

Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) udowodni, że zarządzanie barwą wcale nie musi być tak bardzo kosztowne. Tematem jego prezentacji będzie omówienie rozwiązania chmurowego EFI IQ, które pozwala na śledzenie zmian jakości koloru na poszczególnych urządzeniach sterowanych kontrolerami EFI Fiery oraz monitorowanie efektywności działania tych urządzeń.

Natomiast Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) opowie Państwu o najnowszych rozwiązaniach w systemach proofingowych, a niektóre z nich będzie można zobaczyć na stoisku firmy Epson podczas trwających targów.

Zachęcamy także do skorzystania z możliwości indywidualnych spotkań z ekspertami i wcześniejszego umówienia takich konsultacji – prosimy podczas rejestracji na warsztaty wpisać w uwagach formularza informację z prośbą o indywidualne rozmowy z ekspertem.

Warsztaty organizują: Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, oraz z Partnerami: EPSON i EFI.

 

 

W przygotowaniu