Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Daniel Cedzyński

Daniel Cedzyński – dyrektor działu Colour Solutions w firmie Reprograf-Grafikus. Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego . Od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą oraz wdrożeniami systemów zarządzania barwą amerykańskiej firmy X-Rite.

Dorota Kałowska

Dorota Kałowska – ekspert Polskiej Izby Handlu, partner & strateg w Cobalt Spark

Od 18 lat pracuje z Klientami w zakresie budowania strategii marek oraz efektywnego wykorzystania opakowań w komunikacji na rynku FMCG. Autorka wielu publikacji w prasie branżowej i handlowej, prelegent na licznych konferencjach w Polsce i Europie. Wspiera producentów w budowaniu efektywnych strategii brandingowych. Od 13 lat pracuje również z sieciami handlowymi, współtworząc ich marki własne. Ekspert Polskiej Izby Handlu, wykładowca akademicki (Akademia Biznesu i Finansów Vistula / Europejska Akademia Sztuk).

Joanna Kwiczor

Od 19 lat w branży retail i FMCG. Pierwsze doświadczenia z zakresu NPD i kreacji opakowań zdobyła podczas 7 lat pracy w Jeronimo Martins, gdzie odpowiadała za rozwój produktów Private Label, a następnie pracując w tym obszarze w firmach z branży spożywczej i napojowej.

Joanna Roszkowska

Prezes-założyciel Studia DN Design Group, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Od 25 lat projektant oraz doradca ds. wizerunku marek produktowych i korporacyjnych. Współtwórca wizerunku takich marek jak Polpharma, Warbud, Media Expert i Barlinek.

Maciej Pierzchalski

Magister Wzornictwa Przemysłowego i Informatyki, 20 lat w branży poligraficznej, w tym 8 lat jako Manager II stopnia w międzynarodowych korporacjach jak MeadWestvaco Europe, ASG, zwierzchnictwo DTP i CTP grupy pięciu fabryk. Obecnie związany z firmą SCORPIO, zajmuje się oprogramowaniem firm: Hybrid Software, Arden Software, Multiscience.

Maciej Sawina

E-commerce Manager w Mondi Group, od 3 lat aktywnie kreuje współpracę firmy z segmentem sprzedaży internetowej, min. u europejskich liderów branży e-commerce. Wcześniejsze doświadczenie w projektowaniu opakowań, daje mu możliwość wykorzystania tej wiedzy w tworzeniu wartości dodanej. Internetowy zakupoholik z nieskończoną liczbą unboxingów na koncie, prawdziwy ekspert w obszarze opakowań e-commerce.

Marta Krawczyk

Pełnomocnik zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania i specjalista ds. projektów w Rekopol i Organizacji Odzysku Opakowań SA. Prowadzi projekty i działanie doradcze w zakresie ecodesignu opakowań. Trenerka i edukatorka w zakresie gospodarki opakowaniami odpadowymi, audytorka dostawców, w tym zakładów recyklingu. Absolwentka Ochrony Środowiska UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Total Design Management na Politechnice Warszawskiej i w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Pasjonatka innowacyjnych opakowań, recyklingu, przyrody, ekologii, fotografii, gór, zrównoważonej konsumpcji i życia w duchu zero waste.

Maurycy Organa

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny, autor ponad stu publikacji prawniczych; wspólnik kancelarii Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych.

Piotr Seges

Założyciel Agencji Reklamowej SEGES wprowadzającej na polski rynek takie marki jak: Philips, Johnson & Johnson, Kraft Jacobs Suchard, Ovita Nutricia, Berlin-Chemie, Netia, Computerland, Pizza Hut i wiele innych. Klasyfikowany na 3-5 miejscu w Polsce w obsłudze budżetów below the line. W ciągu ostatnich 10 lat współautor strategii i promocji marki LUX MED. Na stałe współpracuje z pierwszą w Polsce Kancelarią Brandingową GoodName. Twórca Projektu Kapitał Marki.

Rober Lis

Marketing Manager w Mondi Corrugated w Polsce. Realizuje strategie komunikacji i działania marketingowe, wdrażając min. idee customer journey i nowoczesne narzędzia marketingu B2B. Przez ponad 6 lat prowadził inspirujące warsztaty z firmami z sektora FMCG o roli opakowań w wyróżnieniu produktu na półce, skuteczności sprzedaży i budowaniu marki a także aspektów kosztowych opakowań w wymiarze logistyki czy procesu pakowania.

Posiada także kilkuletnie doświadczenie w marketingu B2C zdobyte na stanowisku brand manager’a w międzynarodowych firmach z sektora FMCG w zakresie tworzenia strategii i komunikacji marek oraz zarządzania produktem. Zwolennik prezentacji w duchu presentation zen Garr’a Reynolds’a.

Śledząc profil Roberta na Linkedin pl.linkedin.com/in/robertlis/ będą Państwo na bieżąco informowani o ciekawostkach ze świata opakowań.

 

 

W przygotowaniu