Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Andrey Boukhbinder

Andrey Boukhbinder, HP Indigo Business Development Manager for Central & Eastern Europe

Od ponad dziesięciu lat związany z branżą graficzną. Zajmował w tym czasie różne stanowiska w oddziale HP Indigo i atramentowych maszyn zwojowych. Obecnie, jako menedżer ds. rozwoju na Europę Wschodnią i Centralną, pracuje z właścicielami marek i użytkownikami technologii HP nad wdrażaniem technologii druku cyfrowego i poszukiwaniem nowych zastosowań dla cyfrowych rozwiązań.

Dorota Kałowska

Ekspert Polskiej Izby Handlu, partner & strateg w Cobalt Spark.

Od 18 lat pracuje z Klientami w zakresie budowania strategii marek oraz efektywnego wykorzystania opakowań w komunikacji na rynku FMCG. Autorka wielu publikacji w prasie branżowej i handlowej, prelegent na licznych konferencjach w Polsce i Europie. Wspiera producentów w budowaniu efektywnych strategii brandingowych. Od 13 lat pracuje również z sieciami handlowymi, współtworząc ich marki własne. Ekspert Polskiej Izby Handlu, wykładowca akademicki (Akademia Biznesu i Finansów Vistula / Europejska Akademia Sztuk).

dr Paweł Wójcik

Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w latach 1988-1998.

Od ponad 25 lat zajmuje się psychologią konsumenta i badaniami rynku. Pracował w takich agencjach badawczych jak DEMOSKOP, IQS and Quant Group i 4P Research Mix. W latach 2013-2016 Business Development Director w Millward Brown. Specjalizuje się w badaniach i analizach psychograficznych konsumentów oraz psychologii komunikacji marketingowej. Publikował na łamach takich czasopism jak Harvard Business Review czy Marketing w Praktyce. Auto książki „Psychografia Konsumentów” (w druku). Wykłada również na Wydziale Psychologii UW oraz na studiach podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej.

Joanna Kwiczor

Od 19 lat w branży retail i FMCG. Pierwsze doświadczenia z zakresu NPD i kreacji opakowań zdobyła podczas 7 lat pracy w Jeronimo Martins, gdzie odpowiadała za rozwój produktów Private Label, a następnie pracując w tym obszarze w firmach z branży spożywczej i napojowej.
Obecnie odpowiada za rozwój w Polsce usług grupy SGK – jednej z największych globalnych firm prowadzących projekty związane z kreacją, rozwojem i drukiem opakowań dla wiodących marek na świecie (m.in. Coca-Cola, Mars, Ferrero, Nestlé czy Pepsico) oraz sieci handlowych (m.in. Walmart, Safeway, M&S, Sainsbury’s czy 7/11).

Marcin Setlak

Prawnik, specjalizuje się w tworzeniu nowych marek i ich ochronie prawnej. Absolwent prawa KUL, prawa amerykańskiego w Chicago Kent College of Law. Ukończył również podyplomowe studia w zakresie zarządzania projektami Akademii Leona Kaźmińskiego w Warszawie. Słuchacz w Szkole Prawa Własności Intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Trener, wykładowca, konsultant biznesowy.

Robert Lis

Kierownik ds. Marketingu DS Smith Packaging w Polsce, prowadzi inspirujące warsztaty Impact Centre o strategicznej roli opakowań w zwiększaniu sprzedaży i obniżki kosztów, koordynuje opracowanie strategii marketingowych kluczowych produktów i usług oraz całokształt działań marketingowych i wizerunkowych firmy.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu B2C zdobyte na stanowisku brand manager’a w międzynarodowych firmach z sektora FMCG w zakresie tworzenia strategii i komunikacji marek oraz zarządzania produktem. Zwolennik prezentacji w duchu presentation zen Garr’a Reynolds’a.

pl.linkedin.com/in/robertlis/

Tomasz Bosak

Senior Product Manager Merck

 

 

 

W przygotowaniu