Szukaj 

Login 

 

 

Jak opakować brandy - 3. warsztaty

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze spółką Targi w Krakowie – organizatorem targów Packaging Inovations oraz partnerami - firmami: Avery Dennison, Cobalt Spark, ITW Foils, KDS, Xeikon, X-Rite oraz Polską Izbą Artykułów Promocyjnych organizuje w ramach Akademii Wiedzy w pierwszym dniu targów, 4 kwietnia br., kolejną edycję warsztatów:
JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę
Zapraszamy brand managerów, product managerów, pracowników działów marketingu i właścicieli małych firm na warsztaty, które poprowadzą specjaliści-praktycy: w dziedzinie zarządzania wizerunkiem marki, projektowania, przygotowania projektów do druku, uszlachetniania druków, materiałów wykorzystywanych do tworzenia opakowań.
Uczestnicy dowiedzą się czym jest design świadomy, czyli jak projektować opakowania skuteczne, jak tworzyć wizerunek marek własnych, jak wykorzystać doświadczenia innych w procesie kreacji i produkcji opakowania. Można będzie zapoznać się także z nowościami w zakresie uszlachetnień i dowiedzieć się, jakie efekty przynoszą różne metody zdobienia druku. Eksperci doradzą, jakie podłoża drukowe nadają się do realizacji danego projektu opakowania i jak będą współgrać z uszlachetnieniami. Ciekawym tematem będą rozwiązania do zabezpieczania produktu i ochrony marki, które można wprowadzać przy cyfrowym zadruku opakowań. Nie zabraknie także wiedzy na temat komunikacji z Państwa dostawcami i oceny jakości zleceń usług poligraficznych.

 

 

26 Kwi 2017

Innowacyjne opakowania

27 Kwi 2017

Effective Packaging

27 Kwi 2017

Poligrafia w marketingu

25 Maj 2017

Tektura falista

 

W przygotowaniu