Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

API Folie

API Group to czołowy producent i dystrybutor metalizowanych folii, laminatów i materiałów holograficznych, których zastosowanie pozwala na wyjątkowe wzbogacenie marki, zarówno w kontekście dóbr konsumenckich, jaki i mediów drukowanych z całego świata. Korzenie firmy sięgają brytyjskiego przemysłu papierniczego, a jej obecna reputacja bazuje na bogatej, wieloletniej historii.
API prowadzi działalność w 13 lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji. Jej rozwiązania opakowaniowe umożliwiają firmom z różnych branż (m.in. napojów klasy premium, konfekcyjnej, tytoniowej, perfumeryjnej, środków higieny osobistej, kosmetycznej i zdrowotnej) wyróżnienie swojej marki na półce sklepowej jak i w codziennym użytku.
API Group wchodzi w skład Steel Partners Holdings L.P. – globalnego holdingu, działającego w różnych branżach poprzez skonsolidowane filie, firmy stowarzyszone i inne formy udziałów. Jest on właścicielem, współwłaścicielem bądź zarządza przedsiębiorstwami reprezentującymi liczne gałęzie przemysłu, m.in. branże energetyczną, obronną, logistyczną, zarządzania łańcuchem dostaw, bankową oraz sportową.
Więcej informacji na temat API Group, jak również jej bogatej oferty w zakresie folii, laminatów i materiałów holograficznych można znaleźć na stronie internetowej http://www.apigroup.com.

Arjobex-Polyart

Arjobex specjalizuje się w produkcji papierów syntetycznych pod nazwą POLYART do branży graficznej.

I). Główne dane firmy:

 • 45 milionów US $ obrotu
 • 180 pracowników
 • 2 sieci produkcyjneEuropa: Clacton (UK) / Rives (FR)
 • Północna Ameryka: Charlotte (NC)

Scandstick: dystrybutor eksluzywny na Polskim rynku

II).Sprzedaż na całym świecie:

 • Europa: 51%
 • Stany Zjednoczone: 43%
 • Azja/Reszta Świata: 6%

III). Arjobex na rynku zadruku od 50 lat:

1968: Polyart w Europie

1980: Polyart Coated two sides

1990: Charlotte USA, nowa fabryka

2000: Asia: Biura w Chinach I Hong Kongu

2010: Digital

2013: Arjobex Security

2018: 50 Lat firmy

IV). Polyart i zespół:

Zespół przedstawicieli handlowych i techników do Państwa dyspozycji (obsługa klienta) a

 • Serwis kompetentny
 • Terminowe wysyłki

Produkcja i R&D a

 • Wysoka jakość i ciągłe ulepszanie produkcji
 • Rozwój

Kompetentna sieć dystrybucyjna

GRAW

Firma GRAW - od ponad dwóch dekad wspiera polską fleksografię jako dostawca materiałów eksploatacyjnych (wałki, tuleje, listwy raklowe, środki chemiczne, uszczelnienia itd.), usług (np. czyszczenie wałków i tulei rastrowych) oraz doradztwa technicznego i edukacji. Z każdym kolejnym rokiem rozszerza swoją działalność o sprzedaż maszyn i urządzeń. Profesjonalizm GRAW wsparty wiedzą i doświadczeniem jest nieustannie doceniany przez rosnące grono dostawców, którzy powierzają firmie odpowiedzialne zadania reprezentowania ich na polskim rynku. Efektem jest utworzenie w firmie Graw działu, którego zakres prac obejmuje oferowanie rozwiązań następujących partnerów: Codimag (producent maszyn drukujących hybrydowych opartych o technologię Aniflo®), Tresu (producent specjalistycznych maszyn drukujących fleksograficznych, systemów komór raklowych z włókna węglowego oraz zaawansowanych systemów do obiegu farby na maszynach drukujących połączonych z systemami mycia zespołów farbowych), Flexotech (urządzenia do montażu płyt drukowych), Erhardt+Leimer (systemy prowadzenia, podglądu i inspekcji wstęgi), Recyl (urządzenia myjące), Fasnacht (zaawansowane systemy kontroli i zarządzania lepkością farby), Rexon (dyspensery, mieszalnie farb i systemy zarządzajnia farbami), Nanovis (nowoczesne ekologiczne urządzenia myjące).

FUJIFILM

FUJIFILM Sericol Polska Sp. z o.o. – istnieje na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Naszą specjalnością jest przede wszystkim produkcja farb i drukarek wielkoformatowych. Fujifilm działa na całym świecie. Prowadzimy szeroko zakrojoną sprzedaż farb drukarskich i drukarek przemysłowych – bezpośrednią w 18, a pośrednią w aż 80 krajach na całym świecie. Oddziały produkcyjne oraz ośrodki badawczo-rozwojowe FUJIFILM Sericol znajdują się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Indiach oraz Chinach.Jesteśmy światowym liderem w produkcji i sprzedaży specjalistycznych farb do sitodruku, druku cyfrowego i fleksografii. Produkty UVivid Fujifilm Sericol, pozwalają wydajnie redukować koszty druku. W naszej różnorodnej ofercie są: płyty fleksograficzne Flenex FW, farby fleksograficzne, lakiery i kleje dla fleksografii, preparaty do usuwania farb. Istotną część naszej oferty stanowią cyfrowe urządzenia drukujące, usługi mieszania farb, napinania sit, a także szeroko pojęte wsparcie techniczne. Ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy oferowanym przez siebie produktom, a także doskonałej obsłudze klienta i zapewnieniu stałego serwisu. Wyznajemy zasadę, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Scandstick

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów materiałów samoprzylepnych na roli. Nasze fabryki znajdują się w Höganäs w Szwecji, w Aalst w Belgii i Celje w Słowenii.
Portfolio naszych produktów obejmuje szeroką gamę materiałów wierzchnich oraz klejów. Wśród materiałów wierzchnich posiadamy papiery, papiery termiczne, folie oraz folie termiczne natomiast oferowana gama klejów zawiera kleje permanentne, usuwalne, superusuwalne (typu ultraremovable) oraz kleje do zastosowań typu „Post-It” (microsphere).
Oprócz materiałów samoprzylepnych w ofercie posiadamy również materiały do produkcji przywieszek (tags) i materiały bezpodkładowe (linerless).

Drugą szeroką gamę produktową stanowią produkty firmy Arjobex znane pod marką Polyart. Są to materiały syntetyczne bezklejowe (papier syntetyczny), używane m.in. w zastosowaniach z bezpośrednim kontaktem z żywnością.

Scandstick to firma rodzinna, która dba o zachowanie tradycyjnych wartości i zapewnienie indywidualnej obsługi klientom. Staramy się nieustannie doskonalić, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów i partnerów.
Lokalizacja: Höganäs Sweden, Aalst Belgium, Celje Slovenia, Polska Pruszków
Założona: w 1981 roku przez Sten-Inge Fredin
Obrót: 2017 640 milionów SEK (65 milionów euro)
Technologia: kleje kauczukowe i akrylowe, tags, linerless, silikonowanie i mikrosfera
Możliwości produkcyjne: Około 770 milionów m² PSA

Wink

Jesteśmy jednym z czołowych producentów narzędzi wykrawających na świecie. Do zadowolonych z nas klientów należą renomowani producenci etykiet, opakowań, kopert i wielu innych wyrobów przemysłu poligraficznego. Dzięki nowoczesnej technologii CNC wytwarzamy precyzyjne wykrojniki, cylindry i wykrojniki płaskie. Gwarantujemy stałą i wysoką jakość naszych produktów. Nasz sympatyczny zespół szybko dostarcza klientom niezbędnych informacji i zapewnia wsparcie technicznie. Nasza filozofia to: „You cut, we care“ – Ty sztancujesz, my się troszczymy”.

 

 

 

W przygotowaniu