Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Jonas Andersson

Export Manager, Scandstick

Alicja Bednarek

Marketing Specialist, Digiprint

Łukasz Chruśliński

Łukasz Chruśliński z branżą poligraficzną związany jest od 2006, kiedy to rozpoczął pracę jako sprzedawca rozwiązań do druku cyfrowego w firmie Xteam. W firmie Reprograf, gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż rozwiązań firm m.in. EFI, Screen, Presstek czy MGI, spędził blisko 8 lat. Doświadczenie zdobył także w firmie Comarch – u globalnego dostawcy z zakresu IT.
W firmie Mark Andy zajmuje stanowisko Sales Manager, gdzie odpowiedzialny jest za sprzedaż w południowej oraz centralnej Europie.

Tomasz Dąbrowski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Od 1992 roku związany z branżą opakowań, znakowania i drukowania. Od 1997 roku prowadzi drukarnię fleksograficzną KDS.
W latach 2013-2014 Prezes Polskiej Izby Fleksografów, od 2014 Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Polskich Producentów Etykiet
Samoprzylepnych.

Jacek Galiński

Absolwent wydziału technologii poligrafii Wyższej Szkoły Technicznej w Lipsku. Praca dyplomowa z fotopolimerów, badania nad przygotowaniem technologii flekso do cyfrowego obrazowania czyli pierwsze rozważania o CTP dla tej techniki druku. Zawodowo w branży poligraficznej od ponad trzydziestu lat, od kilku lat ściśle związany z flekso, zwłaszcza z technologią wykonywania płyt. Od targów Poligrafia 2009 współpracuje z Kodakiem zajmując się propagowaniem i wdrażaniem fleksograficznych systemów CtP.

Kamil Haczmerian

Absolwent Technikum Poligraficznego w Łodzi oraz Papiernictwa i Poligrafii na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej. Obecnie Sales Manager Flexo w KBA CEE.

Krystyna Hanisz

Krystyna Hanisz z firmą Wink Stanzwerkzeuge GmbH & Co.KG związana jest od 2004 roku. Pracownik działu sprzedaży, odpowiedzialna za rynek polski. Odwiedza klientów w Polsce i zapewnia im wsparcie techniczne. Organizuje i przeprowadza szkolenia dla pracowników drukarni fleksograficznych i offsetowych.

Ian Isherwood

- 17 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją z największymi europejskimi producentami etykiet i opakowań.

- Zarządzanie zakładami produkcyjnymi w Wielkiej Brytanii i Francji.

- 17 lat pracy w Sericol i następnie po połączeniu z Fujifilm.

- Obecne stanowisko: Business Manager Label and Packaging w regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka.

Olga Ivanyushina

Chemical Engineer. Sales and Marketing manager.

Zbigniew Jemioło

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko.
Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

 

 

 

W przygotowaniu