Szukaj 

Login 

 

 

Etykiety samoprzylepne

Z polskich gór nad morze
Październik pod hasłem etykiet samoprzylepnych

W tym roku zaprosiliśmy wszystkich na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19–20 października br. do Jastrzębiej Góry, do Primavery. Rok wcześniej spotkaliśmy się w górach w Szczyrku, tym razem wyruszamy nad polskie morze.

Było to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Jak zawsze nie zabrakło wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które zapewnili czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Natomiast wieczorem mieliśmy czas na integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem podczas zabawy na Balu Pitatów.

Współorganizatorami tegorocznej konferencji były firmy: API Folie Polska, Avery Dennison Materials Group Europe, Digiprint, Epson, Esko, EyeC Polska, Flint Group Polska, FLEXcon Europe, Fujifilm Sericol Polska, Grafikus – Systemy Graficzne, Grafotronic Finishing Machines, GRAW, Heidelberg Polska, Jurmet, KBA, Konica Minolta Business, Mark Andy Poland, Reprograf, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical wraz ze Stowarzyszeniem Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

 

 

27 Mar 2018

Jak wzmocnić brandy

25 Kwi 2018

Innowacyjne opakowania

5 Cze 2018

Effective Packaging

5 Cze 2018

Poligrafia w marketingu

 

W przygotowaniu