Szukaj 

Login 

 

 

Etykiety samoprzylepne

Z polskich gór nad morze
Październik pod hasłem etykiet samoprzylepnych

W tym roku zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19–20 października br. do Jastrzębiej Góry, do Primavery. W zeszłym roku spotkaliśmy się w górach w Szczyrku, tym razem wyruszamy nad polskie morze.

Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Jak zawsze nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które zapewnią czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Natomiast wieczorem będziemy mieć czas na integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem.

Współorganizatorami tegorocznej konferencji są firmy: API Folie Polska, Avery Dennison Materials Group Europe, Digiprint, Epson, Esko, EyeC Polska, Flint Group Polska, FLEXcon Europe, Fujifilm Sericol Polska, Grafikus – Systemy Graficzne, Grafotronic Finishing Machines, GRAW, Heidelberg Polska, Jurmet, KBA, Konica Minolta Business, Mark Andy Poland, Reprograf, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical wraz ze Stowarzyszeniem Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.

Wszystkich zainteresowanych już dziś zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br. Późniejsze rezerwacje pokoi będą dokonywane w miarę ich dostępności. Podczas rezerwacji należy podać hasło: Konferencja „Etykiety samoprzylepne” – wtedy otrzymacie Państwa rabat w wysokości 10% od cen cennikowych. Szczegóły w regulaminie.

 

 

 

W przygotowaniu