Szukaj 

Login 

 

 

Prezentacje firm

Avery Dennison

Avery Dennison to globalny lider w segmencie etykiet samoprzylepnych. Technologie i aplikacje Avery Dennison stanowią integralną część większości produktów dostępnych na rynku i w przemyśle. Działając w ponad 50 krajach oraz zatrudniając ponad 26 000 pracowników globalnie, Avery Dennison dostarcza swoim klientom rozwiązania, które pomagają wypromować markę produktu i zredukować koszty jego dekorowania.
Jako czołowy dostawca folii na rynku, Avery Dennison opracowała gamę produktów foliowych w oparciu o kleje akrylowe nowej generacji, zaprojektowaną tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych segmentach rynku.

FUJIFILM

FUJIFILM Sericol Polska Sp. z o.o. – istnieje na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Naszą specjalnością jest przede wszystkim produkcja farb i drukarek wielkoformatowych. Fujifilm działa na całym świecie. Prowadzimy szeroko zakrojoną sprzedaż farb drukarskich i drukarek przemysłowych – bezpośrednią w 18, a pośrednią w aż 80 krajach na całym świecie. Oddziały produkcyjne oraz ośrodki badawczo-rozwojowe FUJIFILM Sericol znajdują się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Indiach oraz Chinach.Jesteśmy światowym liderem w produkcji i sprzedaży specjalistycznych farb do sitodruku, druku cyfrowego i fleksografii. Produkty UVivid Fujifilm Sericol, pozwalają wydajnie redukować koszty druku. W naszej różnorodnej ofercie są: płyty fleksograficzne Flenex FW, farby fleksograficzne, lakiery i kleje dla fleksografii, preparaty do usuwania farb. Istotną część naszej oferty stanowią cyfrowe urządzenia drukujące, usługi mieszania farb, napinania sit, a także szeroko pojęte wsparcie techniczne. Ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy oferowanym przez siebie produktom, a także doskonałej obsłudze klienta i zapewnieniu stałego serwisu. Wyznajemy zasadę, że sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Xeikon

Xeikon od 31 lat, jako jeden z pionierów technologii cyfrowej, dostarcza wiele różnych rozwiązań na całym świecie. Ta cyfrowa dywizja globalnej korporacji Flint Group, oferuje maszyny w dwóch technologiach: SUCHY TONER (ELEKTROFOTOGRAFIA) oraz INKJET UV.

W swoich fabrykach Xeikon sam produkuje również tonery, farby i tworzy bardzo rozbudowane oprogramowanie, dzięki czemu zapewnia kompletną ofertę.

Na maszynach Xeikon można produkować m.in.:

  • Etykiety samoprzylepne, in-mould, heat transfer, wet glue labels,
  • Opakowania z tektury litej, kartoniki, kubki papierowe,
  • Tapety i dekoracje ścienne,
  • Ulotki, foldery reklamowe, foto książki, bilety,
  • Stojące opakowania foliowe z dnem typu doypack, torebki, saszetki.

Scorpio

Scorpio Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim. Spółka powstała w 1990 roku i z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, może poszczycić się blisko tysiącem instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń, kilkoma tysiącami klientów z wielu sektorów poligrafii i przemysłu, oraz szeregiem wyróżnień i certyfikatów.
Oferta Scorpio obejmuje setki pozycji asortymentowych dostarczanych przez uznanych producentów z Europy, USA i krajów Dalekiego Wschodu. Produkty skupione są w grupach, odpowiadających różnym technologiom produkcyjnym takich, jak:
- offset
- fleksografiia i typografia
- introligatornia i produkcja opakowań
- tampondruk i znakowanie laserowe
- druk cyfrowy

Sun Chemical

Sun Chemical, światowy lider w produkcji materiałów; dostarcza rozwiązania umożliwiające druk najwyższej jakości opakowań i etykiet. W ofercie firmy: FARBY – offsetowe, fleksograficzne; SPECJALISTYCZNE – metaliczne i fluorescencyjne, offsetowe i flekso UV; farba biała Sun Lase do zadruku laserem niskiej mocy; DO ZABEZPIECZEŃ – termochromowe, świecące w świetle UV, zmieniające kolor, Valimark, ukryte – reagujące na czytnik IR; LAKIERY – standardowe i do efektów specjalnych; KLEJE; PANTONE LIVE; ŚRODKI POMOCNICZE.

Konica Minolta

Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi, optymalizujące procesy biznesowe związane z drukowaniem, kopiowaniem i zarządzaniem dokumentami. Jest czołowym producentem i dostawcą drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń peryferyjnych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Urządzenia do druku produkcyjnego bizhub PRO i bizhub PRESS zapewniają wysoką jakość wydruku przy najwyższych prędkościach. Firma posiada również w swojej ofercie maszyny produkcyjne z segmentu Industrial Printing takie jak MGI Jetvarnish + Ifoil do lakierowania cyfrowego 3d oraz cyfrowego hot-stampingu oraz maszynę bizhub PRESS C 71cf do druku etykiet z roli na rolę. Konica Minolta dysponuje najbardziej rozbudowaną strukturą obsługi serwisowej i sprzedażowej w Polsce, obsługując klientów w 15 oddziałach w całej Polsce.

EyeC

Firma EyeC jest wiodącym dostawcą produktów związanych z technologią porównywania obrazu, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości systemów inspekcji druku. Systemy EyeC pozwalają na kontrolę wydrukowanych opakowań:, etykiet, folii, kartoników, tub alu i lami, ulotek oraz akcydensu, sprawdzając zarówno projekty graficzne jak również materiały drukowane w obszarze zgodności, jakości druku, poprawności zawartości kodów kreskowych i ich zgodności ze stosowanymi standardami.
Systemy EyeC stosowane są przez działy kontroli jakości i laboratoria w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, FMCG oraz u wszystkich producentów opakowań.
Portfolio produktów EyeC obejmuje rozwiązania dla całego procesu produkcji opakowań: Prepress, Press, Postpress oraz QC. Nasze rozwiązania pozwalają zapewnić oraz poprawić jakość, zaoszczędzić czas a także znacznie obniżyć koszty i poprawić wizerunek firmy.
EyeC jako oferuje bogate portoflio rozwiązań inspekcyjnych offline i inline dla Klientów końcowych jak i ich dostawców.

tesa tape

Jesteśmy częścią firmy tesa SE. OD PONAD 75 LAT dbamy, aby marka tesa była synonimem WYSOKIEJ JAKOŚCI produktów samoprzylepnych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu m. in. w technologii powlekania a także opracowywaniu mas klejących i nowatorskich rozwiązań jesteśmy wiodącym światowym producentem taśm samoprzylepnych dla przemysłu, handlu i klientów indywidualnych. W swojej ofercie proponujemy ponad 7000 tysięcy produktów. Nasze nowatorskie rozwiązania pozwalają klientom przemysłowym na optymalizacje procesów produkcyjnych, zwiększenie rentowności poprzez wyższą prędkość, bezpieczeństwo oraz wydajność a także ulepszają produkt końcowy w różnych sektorach przemysłu

Naszą ambicją jest wpływanie na rozwój rynku poligraficznego poprzez INNOWACYJNOŚĆ rozwiązań.

Do producentów poligraficznych dostarczamy m.in.:
- taśmy do MOCOWANIA form drukowych W DRUKU FLEKSOGRAFICZNYM,
- taśmy do ŁĄCZENIA WSTĘGI w procesach rolowych, np. w offsecie, roto, flekso, przy przewijaniu papieru,
- taśmy używane W OPAKOWANIACH KARTONOWYCH: wzmacniające, rozrywające i zamykające,
- wiedzę w zakresie maksymalizacji wydajności poprzez dobór optymalnych sposobów aplikacji taśm
- DORADZTWO TECHNICZNE i ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

Koenig & Bauer (CEE)

Koenig & Bauer AG (w skrócie KBA) – niemiecka firma (spółka akcyjna - Aktiengesellschaft), specjalizująca się w produkcji maszyn drukarskich. Składa się z kilku fabryk w różnych miastach Niemiec (Radebeul k. Drezna, Frankenthal (Pfalz) w Nadrenii-Palatynacie, Kusel w Nadrenii-Palatynacie, Hakenfelde w zachodniej części Berlina) oraz Austrii (Mödling); największa z nich oraz centralna siedziba mieści się w Würzburgu.

Omigraf

Wyłączny przedstawiciel na Polskę firm OMET, PRATI oraz PANTEC.

Dostawca kompleksowych rozwiązań dla wąskiej wstęgi, w tym materiałów eksploatacyjnych, urządzeń peryferyjnych i narzędzi.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Lis 2020

Akademia Zarządzania Barwą

 

W przygotowaniu