Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Marcin Weksler

Związany od 12 lat z branżą farmaceutyczną oraz sektorem opakowań; specjalista w zakresie rozwoju rynku i sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem opakowań secondary. Właściciel firmy EyeC Polska, odpowiedzialny za Business Development, relacje z klientami, Projekt Management.

Marcin Zaporowski

Od przeszło 15 lat związany z branża poligraficzną i drukiem cyfrowym. Pracował w takich firmach jak Canon, Heidelberg czy Ricoh. W Konice Minolcie od 2 lat z sukcesem odpowiada za sprzedaż rozwiązań przemysłowych, w tym maszyn do cyfrowego druku etykiet. W biznesie kieruje się przede wszystkim zasadami partnerstwa i dialogu. Pomaga klientom wdrażać nowe technologie i inspiruje do rozwijania biznesu. Absolwent Politechniki Poznańskiej.

Mateusz Szymański

Technolog w zakresie papiernictwa i poligrafii – absolwent Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej.

Pierwsze doświadczenia zdobywałem w drukarni rotograwiurowej oraz fleksograficznej, zajmowałem się również konstrukcją opakowań z tektury litej i falistej.

Od 2016 roku związany ze sprzedażą oraz wdrażaniem systemów Ctp – obecnie na stanowisku specjalisty ds. techniczno- handlowych w dziale technologii Fleksograficznej w firmie SCORPIO.

Michał Kuczkowski

Michał Kuczkowski jest odpowiedzialny za koordynowanie wszystkich działań firmy Xeikon na Polskim rynku, oferując rozwiązania do druku etykiet, saszetek, dokumentów, kubków papierowych, opakowań, tapet i dekoracji ściennych. Jako część europejskiego Zespołu sprzedaży, raportuje bezpośrednio do Globalnego Wiceprezesa Sprzedaży Xeikon.
Cała jego kariera zawodowa jest związana z poligrafią. Wcześniej pracował w grupie produkującej m.in. opakowania z tektury falistej i displaye, a ostatnie 7,5 roku spędził w największej korporacji na świecie produkującej etykiety samoprzylepne. Był odpowiedzialny za projekty globalnych korporacji oraz lokalnych liderów, współpracując w międzynarodowym środowisku i wykorzystując wszystkie technologie druku konwencjonalnego, jak również druk cyfrowy.

Piotr Skłodowski

Absolwent wydziału elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Od początku swojej kariery zawodowej związany ze sprzedażą maszyn i urządzeń między innymi dla piekarni rzemieślniczych, producentów kosmetyków i farmacji.
Od roku 1999 związany z branżą poligraficzną .W pierwszych latach odpowiedzialny za sprzedaż maszyn w firmie Nilpeter Poland. Od roku 2002 prowadzi własną firmę handlową System P, oferującą urządzenia do druku, kontroli i konwertowania etykiet oraz materiałów opakowaniowych.
W programie między innymi urządzenia firm: Atiqs, AVT, DCM ATN, Lesko Engineering, MPS, Raantec, Rietstack,
Od roku 2010 członek Zrzeszenia Polskich Fleksografów; członek założyciel Polskiej Izby Fleksografów.

Tomasz Kropiński

Absolwent Technikum Mechanicznego w Bydgoszczy. Z firmą tesa tape sp. z o.o. związany od 2010r., obecnie Key Account Manager odpowiedzialny za klientów branży fleksograficznej. Organizuje i przeprowadza szkolenia dla pracowników drukarni fleksograficznych.

Zbigniew Jemioło

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko.
Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

 

 

24 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

25 Wrz 2020

Tektura Falista 2020

 

W przygotowaniu