Szukaj 

Login 

 

 

Prelegenci

Michael Donnert

Senior Sales Manager, Koning & Bauer

Zbigniew Jemioło

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko. Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress. Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

dr inż. Svitlana Khadzhynova

Dr inż. Svitlana Khadzhynova jest absolwentką Lwowskiej Akademii Drukarstwa, z którą była związana po ukończeniu studiów: w 1995 r. obroniła pracę doktorską, a następnie pracowała na stanowisku nauczyciela akademickiego. Od roku 2000 pracuje w Politechnice Łódzkiej, w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii, na stanowisku adiunkta, w Zakładzie Technologii Poligrafii i Maszyn Poligraficznych. Od roku 2012 pełni funkcję zastępcy dyrektora Instytutu ds. dydaktycznych. Dr inż. Svitlana Khadzhynova jest autorem i/lub współautorem czterech monografii naukowych o tematyce poligraficznej oraz licznych artykułów w czasopismach branżowych.

Jussi Koppanen

Regional Sales Director East and North Europe, Siegwerk

Małgorzata Lososová Ungrádová

Pracuje w firmie X-Rite jako Sales Teritory Manager. Aktualnie jest odpowiedzialna za sprzedaż produktów firm X-Rite PANTONE na rynkach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie, w Łotwie, Estonii. Pełni również funkcję Key Account Manadżera niektórych globalnych firm na rynku opakowań w Niemczach i w Austrii. Opiekuje się dystrybutorami oraz partnerami, organizując sieć sprzedaży produktów firmy.

Monika Nojszewska

Prawie 22 lata doświadczenia w branży informatycznej i poligraficznej, Monika pracowała dla wiodących w branży organizacji i pełniła różne funkcje zarządzające związane z tą technologią. Jako menedżer ds. rozwoju działalności EFI koncentruje się na pomaganiu producentom i przetwórcom tektury falistej w upraszczaniu szacowania ich procesu produkcyjnego lub w celu lepszego zarządzania zapasami i zakupami, optymalizacji planowania lub zarządzania produkcją w celu uzyskania lepszej wydajności i rentowności.

prof. dr hab. inż. Konrad Olejnik

Instytut Papiernictwa i Poligrafgii Politechniki Łódzkiej

Maciej Pierzchalski

Magister Wzornictwa Przemysłowego i Informatyki, 20 lat w branży poligraficznej, w tym 8 lat jako Manager II stopnia w międzynarodowych korporacjach jak MeadWestvaco Europe, ASG, zwierzchnictwo DTP i CTP grupy pięciu fabryk. Obecnie związany z firmą SCORPIO, zajmuje się oprogramowaniem firm: Hybrid Software, Arden Software, Multiscience.

Małgorzata Szczotka

Color Management Consulting jako niezależny ekspert wspiera przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu ustandaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym. Zdefiniowanym celem jest optymalizacja produkcji poligraficznej, utrzymanie zgodności ze standardami międzynarodowymi i przemysłowymi.

Piotr Wojtko

kierownik sprzedaży, Digiprint

 

 

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu