Szukaj 

Login 

 

 

Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie

Miło nam poinformować, że firma Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy zorganizował kolejną konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Poprzednie konferencje odbyły się w Poznaniu (2006 i 2007) oraz w Warszawie (2008, 2009, 2010, 2011) i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Spotkanie to stanowiło forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych a drukarniami i odbiorcami ich usług.
Konferencja odbyła się 12 września 2012 roku w Warszawie.

Podczas imprezy zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania z zakresu wąskiej wstęgi. Konferencja składała się z cyklu prezentacji multimedialnych prowadzonych przez dostawców technologii, maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji etykiet samoprzylepnych. Wystąpienia były przeznaczone przede wszystkim dla drukarń produkujących etykiety samoprzylepne oraz dla ich klientów z sektora chemii gospodarczej oraz przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i piwowarskiego. Dla specjalistów z branży opakowaniowej i spożywczej była to doskonała okazja do spotkania się w jednym miejscu i czasie.

 

 

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu