Home /  Color Management w opakowaniach - warsztaty / Warsztaty Color Management

  Archiwum - Color Management w opakowaniach - warsztaty  

 

 

Szukaj 

Login 

 

 

Color Management w opakowaniach - warsztaty

Polski Drukarz sp. z o.o. zorganizowała we współpracy ze spółką Międzynarodowe Targi Poznańskie warsztaty „Color Management w opakowaniach”.
W dniach 14 i 15 września 2010 roku, podczas Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki Taropak, na stoisku firmy Polski Drukarz odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania barwą w odniesieniu do produkcji opakowań.

Procesy CM omawiano teoretycznie i demonstrowano praktycznie. Program był powtórzony drugiego z wymienionych dni. Do dyspozycji zainteresowanych byli specjaliści w zakresie Color Managementu z wiodących firm dostarczających rozwiązania z tej dziedziny: Alstor, Michael Huber Polska, Reprograf, TeBa, X-Rite.
Podczas wykładów prezentowano m.in. monitory dla zawodowców wykonujących wymagające projekty graficzne opakowań i oczekujących od monitora najwyższego poziomu dokładności odwzorowania kolorów, systemy do wykonywanie odbitek próbnych, urządzenia do pomiaru barwy, w tym nowoczesne spektrofotometry, programy do kontroli jakości barwy, rozwiązania produkcyjne wykorzystujące zaawansowane mechanizmy zarządzania barwą.

Na stoisku pracowała drukarka Mimaki UJF-3042, przy użyciu której było demonstrowane rozwiązanie przeznaczone do proofingu w przemyśle opakowaniowym (proof na materiale produkcyjnym) oparte o software firmy GMG.

Dziękujemy Partnerom warsztatów - firmom: Alstor, Epson, Heidelberg, Michael Huber, TeBa i X-Rite - bez których nie udałoby się zrealizować tego spotkania.

 

 

3 Mar 2020

Jak wzmocnić brandy?

12 Maj 2020

Poligrafia w marketingu

12 Maj 2020

Effective Packaging

 

W przygotowaniu